Moneyveo

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
Loading...

Головне управління: Україна, 04050, г. Київ, вул. Глубочицька 17, оф. 215.

Телефони: +38 (044) 339 9393, +38 (044) 338 8441

Присутність в регіонах: представлена у всіх регіонах

Сайт компанії: www.moneyveo.ua

 • Moneyveo – це мікрофінансова організація, яка займається видачею кредитів на банківську карту клієнта. Режим  її роботи – цілодобово, 7 днів на тиждень, тому ви можете розраховувати  на позику в будь-який час, сервіс завжди доступний. Вона ставить собі за мету якомога більш просте і швидке обслуговування.

  Клієнт може розраховувати на позики до 5000 грн, при першому зверненні – до 2000 грн. Все, що від нього необхідно – наявність кредитної картки та інтернету.

  Система оформлення та отримання коштів вкрай проста – ви заповнюєте анкету і система розраховує, чи можливий кредит для Вас. Після цього, протягом 15 хвилин, якщо рішення позитивне – Вам на картку надходять гроші. Немає нічого простіше! Ця система прийняття рішення постійно вдосконалюється, тому при відмові рекомендується звертатися ще раз через якийсь час.

  Політика компанії робить акцент на прозорості та чесності. Користувач завжди може бачити, який його борг і скільки він повинен заплатити. Також вона гарантує чесність і прозорість своїх умов, якщо клієнт виконує сумлінно свої боргові зобов’язання.

  При достроковому погашенні кредиту комісія не буде зтягуватись. На  сайті компанії в своєму особистому кабінеті ви завжди можете побачити  поточну заборгованість і достроково сплатити кредит, заплативши тільки  поточний платіж. Компанія  тримає всю інформацію про клієнтів в зашифрованому вигляді, що виключає  передачу інформації про своїх клієнтів третім особам.

 • № 1 Василь Васильєв

  06.08.2019

  Користуюсь Манивео з 2013 року, пройшов разом з ними весь шлях і можу сказати, що це дійсно найкраща компанія в Україні. Всі останні лише копіюють її. Вигідні і умови, і швидко заявку заповнювати… Першими працювати цілодобово почали. Можливо, наразі ставка трохи завищена, але ти будеш твердо впевнений, що тебе ніде не обмануть і все буде добре.

  Відповісти

  № 2 Mitya

  25.06.2019

  Компанія, де я вперше брав мікропозику. Мені подобається те, що сервіс працює цілодобово, схвалюють без дзвінків (а року до 2016 дзвонили,хехе) та не треба додавати фото документів. Але ж мене збентежив скандал, коли у Манивео взяли позики на чужі документи. До сих пір не розумію, як це вдалося – на чужу картку? А якщо на моє ім’я так оформлять???

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від Moneyveo