“MoneyBOOM”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,66
Loading...

Головне управління: 01033, Україна, м Київ, вул. Жилянська, будинок 41

Телефони: (044) 470-88-00

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://moneyboom.ua

 • MoneyBoom працює на ринку фінансових послуг України з 2014 року і за цей час зуміла стати одним з лідерів в сфері мікрокредитування. Цьому сприяють доволі вигідні умови, лояльні вимоги, оперативність та компетентність служби підтримки.

  Взяти позику в компанії можна на термін від 5 до 30 діб під щоденну ставку в 1,75%. При першому зверненні доступна сума від 250 до 4 тисяч гривень, надалі ж ліміт буде поступово зростати і може досягнути максимуму в 15 тисяч гривень. Кредит доступне для повнолітніх громадян України, що мають паспорт, податковий номер, постійну реєстрацію за місцем проживання та банківську карту.

  Для оформлення заявки потрібно зареєструватися на сайті MoneyBoom, внести в анкету дані про себе, прив’язати карту та чекати рішення на протязі 15-20 хвилин. Якщо вашу заявку схвалено, крім грошей на електронну пошту вам прийде договір, який необхідно роздрукувати та надіслати «Новою Поштою» за рахунок компанії. Якщо цього не зробити, наступну позику вам не дадуть.

  Якщо позичальник допустив прострочення, накладається штраф у розмірі 1,75% від суми боргу, а відсоткова ставка зростає до 2,6% на добу. У випадку, коли боржник на протязі двох тижнів ніяк не намагається закрити позику, установа має залишає за собою право звернутися до суду за примусовим стягненням. Тому найкращою дією в подібній ситуації є пролонгація. Її можна робити скільки завгодно разів, оплачуючи накопиченні відсотки.

  MoneyBoom має програму лояльності, яка виражається у знижкових промокодах та бонусах за запрошеного клієнта – по 50 гривень за людину. Також, як було написано вище, з кожній успішно закритій позикою зростає і максимально доступна сума кредиту.

 • № 1 Дмитро Чіібісов

  27.09.2019

  В мене двояке враження від компанії Манибум. З одного боку, коли я в них брав та погашав, все було добре. Мені збільшили кредитний ліміт, заявку узгоджували швидко. І тут в мене трапилось лихо і в мене не було грошей навіть на пролонгацію. Я звернувся до техпідтримки, пояснив своє становище і попрохав реструктуризацію. Заявку в мене прийняли і… пропали. А потім почали дзвонити мені та погрожувати. Це нормальне відношення до постійних клієнтів? Повторю, до цієї ситуації мене все влаштовувало.

  Відповісти

  № 2 Jonnny

  25.06.2019

  Неодноразово користувався послугами MoneyBOOM. Вічливий персонал завжди допоможе і відповість на питання (спілкування йде у месенджерах), розглядають заявку швидко. Лише тільки щоб отримати першу позику, треба надіслати роздрукований кредитний договір у Київ. Но то вже такє.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,66
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “MoneyBOOM”

Інщі компанії: