“Monetka”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,87
Loading...

Головне управління: 07403, Україна, Київська область, м.Бровари, вул. Володимира Великого, будинок 2.

Телефони: (098) 760-68-68

Присутність в регіонах: представлено в Києві

Сайт компанії: https://www.monetka.com.ua

 • Monetka – сервіс з надання онлайн-позик, працюючий з 2017 року. За цей короткий термін компанія завоювала довіру клієнтів і впритул наблизилася до лідерів ринку.

  Клієнти, які звернулись до компанії, можуть розраховувати на суму від 300 гривень до 3 тисяч при першому зверненні. Надалі з кожною закритою позикою кредитний ліміт буде збільшуватися, максимум – 10 тисяч гривень. Відсоткова ставка складає 1,7% на добу, термін – від 3 до 30 днів.

  Щоб стати клієнтом Monetka, треба бути громадянином України віком від 18 років, мати в наявності паспорт та податковий номер, а також бути постійно зареєстрованим за місцем проживання у будь-якому регіоні країни, крім тимчасово окупованих територій. Для оформлення заявки потрібні мобільний телефон, е-мейл та активна банківська картка.

  Заявка оформлюється наступним чином: реєструється аккаунт на сайті, заповнюється анкета позичальника, куди у відповідні поля заносяться особисті, паспортні, соціальні дані, прив’язується банківська картка, після чого слід протягом 15 хвилин чекати на рішення.

  Сплачувати позику можна у особистому кабінеті будь-якою карткою, переказом з рахунку у системі інтернет-банкінгу, у платіжних терміналах та у касі банку за наявністю реквізитів.

  У випадку прострочення відсоткова ставка зростає до 3,5% на добу. Якщо позичальник протягом тривалого терміну не сплачує свій борг, компанія має право звернутися до суду за примусовим стягненням. Тому найкращим варіантом є пролонгація позики. Її можна робити необмежену кількість разів, сплачуючи лише накопичені відсотки.

   

 • № 1 Каміла

  17.09.2019

  В цілому, компанія непогана. Я в них часто беру позики. Але ж була в мене ситуація, що я хотіла взяти позику (10-ту за рахунком), а в мене не було поруч паспорту, а сєлфі з ним через веб-камеру – обов’язкова умова. Я зателефонувала в компанію, хотіла якось вирішити питання, а мені там нахамили. Можливо, вони піклуються про безпеку, але ж навіщо грубіянити? Я читала відгуки – це в них норма. Треба там керівництву замислитися над підбором персоналу, бо вони псують все враження!

  Відповісти

  № 2 Поліна

  05.08.2019

  Окрім того, що немає лояльності та знижок для новачків, нічого поганого сказати не могу. Не треба витрачати багато часу, щоб заповнити заявку, схвалення те ж приходить досить швидко.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,87
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Monetka”