“Mogo”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,88
Loading...

Головне управління: 04116, г. Киев, вул. Маршала Рибалка, 11Б, офіс 8

Телефони: (044) 359-01-20

Присутність в регіонах: представлений в Києві

Сайт компанії: https://www.mogo.ua

 • Mogo – компанія, що надає гроші українському населенню під заставу авто, а також позичає гроші на придбання автівок. Працює на вітчизняному ринку з 2012 року, що говорить про затребуваність послуг Mogo.

  Компанія має, як було написано вище, два напрямку кредитування – гроші під заставу авто та автолізинг.  Розглянемо кожне з них.

  Для того, щоб отримати кредит під заставу авто, звісно, треба це авто мати у володінні. Сума – від 50 тисяч до 200 тисяч гривень (не більш ніж 75% від рикової вартості авто), відсоткова ставка складає 3,5% на місяць, а термін – 12-84 місяця. Щодо вимог до позичальника – вік від 21 року, наявність паспорту та податкового номеру, документів, підтверджуючих володіння транспортним засобом. Також необхідно сплатити витрати на оформлення у межах 3-4 тисяч гривень. Подати заявку можна як на сайті, так і у телефонному режимі або безпосередньо у відділенні. Рішення виносять за 30-60 хвилин. Договір же обов’язково підписується у відділенні.

  Процедура отримання автомобіля у лізинг наступна: клієнт вибирає у салоні автівку, звертається до Mogo будь-яким зручним способом (на сайті, по телефону, у відділенні) і чекає на рішення протягом години. Якщо рішення позитивне – у відділенні підписується кредитний договір, після чого можна отримати автомобіль, придбаний Mogo. Сума для оформлення – 50-200 тисяч гривень, відсоткова ставка – 3,5%, термін визначається індивідуально відносно вартості авто та загальної суми у межах від 12 місяців до 84. Вимоги до позичальника – вік від 21 року, наявність паспорту і податкового номеру. Також у компанію надається свідоцтво про реєстрацію авто та сплачуються додаткові витрати на перевірку та постановку на облік.

  Також Mogo пропонує декілька партнерських програм. За програмою Affiliate у компанію можна інвестувати та отримувати прибуток, або ж продати свій автомобіль у лізинг за допомогою Mogo.

 • № 1 Євген Юрійович

  19.09.2019

  У салоні я побачив автомобіль, який дуже хотів придбати. До того ж, мені запропонували солідну знижку, так як автівка була з тест-драйву, з пробігом. В мене не вистачало десь третини суми, але ж таких пропозицій вже могли й не зробити. В кредит придбати можливості не було. Тому вирішив звернутися до Mogo,вони й виручили. Звісно, автокредит був би вигіднішим, але ж основна сума в мене була, я її відразу вніс, а ту, що залишилася,заробив і сплатив за місяц. Тому і не переплатив багато.

  Відповісти

  № 2 Євген

  17.09.2019

  Досталося мені авто у спадщину. Спочатку я хотів його продати, бо в мене вже є автівка, але поміркував і вирішив здати його в оренду за допомогою Mogo – мені про цю компанію друзі розповіли. В цілому, я задоволен співробітництвом. Можливо, якщо б я самостійно шукав орендатора, я б заробив більше, але так я не маю жодних клопотів.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,88
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Mogo”