«Міжнародний Інвестиційний Банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 01015, Київська область, Київ, вул. Івана Мазепи, 34

Телефони: (044) 351 79 00

Присутність в регіонах: представлений в 4-х регіонах

Сайт банку: www.ii-bank.com.ua

 • «Міжнародний Інвестиційний Банк»Публічне АТ «Міжнародний Інвестиційний Банк» являє собою багатопрофільну банківську установу, що пройшла процедуру своєї реєстрації в 2008 р.

  «Міжнародний Інвестиційний Банк» володіє власною регіональною мережею в кількості одного львівського, чотирьох вінницьких і шести столичних відділень.

  Навесні 2013 р. національне РА «Кредит-Рейтинг» залишило перспективний кредитний рейтинг банківської установи на позначці «uaBBB» зі стабільним прогнозом.

  Публічне АТ «Міжнародний Інвестиційний Банк» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 242 від 15 липня 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантування приватних вкладів на підставі свідоцтва під номером 195 від 22 листопада 2012 р.

  За інформацією про діяльність публічного АТ «Міжнародний Інвестиційний Банк» на кінець липня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 1 млрд. 480 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 1 млрд. 364 мільйонів гривень. Власний капітал був на рівні близько 116,5 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 110 мільйон гривень.

  Ключовими власниками акцій публічного АТ «Міжнародний Інвестиційний Банк» виступають Порошенко Петро Олексійович, який володіє пакетом акцій близько 10 відсотків, Кононенко Ігор Віталійович, який володіє пакетом акцій трохи менше 15 відсотків, і компанія «Прайм ессетс Кепітал», що володіє пакетом акцій близько 50 відсотків.

  Пост глави наглядової ради публічного АТ «Міжнародний Інвестиційний Банк» займає Ворушилін К. М., його заступник – Кононенко І. В. Також в цей орган входять Буглак Ю. А., Зімін О. П. та Свинарчук О. В.

  Головою правління банківської установи є Людвік К., його заступники – Волков В., Курилець М. і Білоконь Ю. Також в цей орган входить головбух Швецова С.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Міжнародний Інвестиційний Банк»

Кредитні картки від «Міжнародний Інвестиційний Банк»