Банк «Михайлівський»

 • Про банк
 • Відгуки
  4

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,75
Loading...

Головне управління: м. Київ, Рильський провулок, 10-12/3

Телефони: 0 800 30-40-40, 044 594 94 24

Присутність в регіонах: представлений в 25-ти регіонах

Сайт банку: www.bankmikhailovsky.com.ua

 • Банк "Михайлівський"Банк «Михайлівський» пройшов процедуру реєстрації в Українському Нацбанку влітку 2013 р. «Михайлівський» є однїю з двох банківських установ, які почали свою діяльність на вітчизняному кредитно-фінансовому ринку в 2013 р. Власником акцій кредитної організації є фірма «Екосіпан», яка повністю належить Я. Б. Бондаренку. Статутний капітал «Михайлівського» на момент створення банку оцінювався в розмірі 121 мільйона гривень.

  УВАГА! БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ ВІДНЕСЕНО ДО КАТЕГОРІЇ НЕПЛАТОСПРОМОЖНИХ! ВСІ ДЕТАЛІ НА САЙТІ НБУ ТА ФОНДУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ.

  Банківська установа здійснює свою діяльність на основі виданої Українським Нацбанком ліцензії номер 268 від 14 червня 2013 р. Кредитна організація була віднесена до 4-й групі згідно ранжиру Нацбанку. Статутний капітал досяг показника в 300 мільйонів гривень. НРА «Ай Бі Ай рейтинг» присвоїло публічному АТ банк «Михайлівський» рейтинговий показник надійності вкладів у банку на позначці «чотири», тобто «добре». Банківська установа входить до складу учасників фонду страхування приватних внесків.

  При аналізі наявної інформації про діяльність банку з 27 січня по 17 лютого 2014 р. був зроблений висновок, що кредитна організація збільшила свій портфель приватних внесків майже на 29 відсотків.

  Крім того, при більш детальному розгляді наявної інформації можна з упевненістю стверджувати, що політика банку в сфері прийому депозитів досить ефективна і не характеризується негативною динамікою в кризовий час.

  НРА «Ай Бі Ай рейтинг» продовжує проводити посилений моніторинг роботи банку «Михайлівський», щоб здійснювати своєчасну корекцію рейтингу кредитної організації. Сама ж банківська установа, зі свого боку, намагається своєчасно і повною мірою виконувати свої зобов’язання перед клієнтурою і проводити відкриту і прозору інформаційну політику.

  Офіс банку "Михайлівський"За інформацією про фінансову діяльність кредитної організації на жовтень-місяць 2013 р. сукупні активи банку «Михайлівський» перевалили за позначку в 378 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання перевищили 82 мільйони гривень, власний капітал склав близько 296 мільйонів гривень, а статутний капітал досяг показника в 300 мільйонів гривень.

  Наглядову раду банку «Михайлівський» очолює Л. Карякіна. Крім неї до ради також входять Ю. Нестеренко та А. Клімпотюк.

  Пост глави правління банківської установи займає І. В. Дорошенко, його перший заступник – В. В. Шастун. Також в правління входять Слюнько С. Н., Безродний А. І., Єрасов В. В., Цилюрик Д. А., Власенко О. П. та Матрос Є. А.

 • № 1 Михайло

  07.06.2016

  Все, накрився банк. НБУ визнав банк неплатоспроможним. До ригів належив банк, як виявилося. Тож будьте уважні коли розміщуєте вклади, а щодо кредитів – це не має принципового значення, все одно віддавати прийдеться. А ось депозити повернути – це дуже тяжка справа.

  Відповісти

  № 2 Стефан

  01.10.2014

  У Михайлівському постійно вирішую всі свої банківські справи. Задоволений на 95%.

  Відповісти

  № 3 Наталя

  28.08.2014

  Добридень! Протестувала даний банк – зробила депозит у гривні строком на 3 місяці. Гроші та проценти віддали у строк. Не знаю, чи правдиві всі ті негативні відгуку в інеті про цей банк, бо я задоволена обслуговуванням і депозитними ставками, тим паче сумма депозита була чималенька-тож і сумі процентів я зраділа!)

  Відповісти

  № 4 Анатолій

  23.08.2014

  Вродь непогано взяв кредит. Він себе позиціонує як банк, в якому найменш геморно (пробачте) отримувати кредит. Я не знаю як там в інших, бо я тільки в приваті до цього брав, але повинен визнати – кредит я взяв без проблем.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,75
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від Банк «Михайлівський»

Кредитні картки від Банк «Михайлівський»