“Мистер Money”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,50
Loading...

Головне управління: 02000, Київ, бульвар Вацлава Гавела, 4.

Телефони: (800) 750395

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://www.mrmoney.com.ua

 • Mister Money – мікрофінансова організація, яка надає позики у режимі онлайн на картку цілодобово, за що її обирають тисячі українців. Що, крім швидкості, може запропонувати компанія? Про це – нижче.

  Позику в компанії можна отримати на термін до 30 днів. Відсоткова ставка складає 1,9% на добу, але ж в залежності від кількості звернень та кредитної історії вона може бути зменшена до 1,3%. Сума для новачків до 3 тисяч гривень, надалі вона зросте до 5 тисяч.

  Іноді Mister Money проводить акції та надає промокоди на знижку. Слідкувати за цим необхідно на офіційному сайті компанії.

  Клієнтами компанії можуть стати громадяни України віком від 20 років. Для оформлення позики потрібні паспорт та податковий номер, мобільний телефон та електронна пошта, банківська картка, на яку кредитні кошти будуть зараховані.

  Для подачі заявки треба зареєструвати аккаунт та заповнити в ньому невелику анкету, вказавши дані позичальника. Також для більшої вірогідності схвалення заявки можна за допомогою веб-камери зробити сєлфі з паспортом, але це не є обов’язковим. На фінальному етапі необхідно прив’язати до аккаунту банківську картку, після чого заявка піде у обробку. Втім, довго чекати не буде потрібно – автоматична система приймає рішення за 10 секунд (!).

  Сплатити позику можна карткою у особистому кабінеті, у платіжних терміналах та касах банків готівкою за наявністю реквізитів. Якщо не зробити цього своєчасно та вийти на прострочення, на суму боргу накладаються штрафи. Вирішити проблему можна шляхом пролонгації позики, сплативши відсотки та штрафи, якщо вони є, або ж реструктуризацією, по домовленості з Mister Money розбивши суму боргу на декілька частин, які треба буде сплатити в певні строки.

 • № 1 Поля

  24.09.2019

  Мінус – немає преференцій для нових клієнтів. Плюс – дуже проста форма заявки та не треба завантажувати фото документів.

  Відповісти

  № 2 Ніна

  02.09.2019

  У цієї компанії вигідно бути постійним клієнтом, бо перша позика, на відміну від багатьох МФО, дорожча, ніж наступні. При чому суттєво. А так – звичайна МФО, яка має ті ж недоліки та переваги, що й інші.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,50
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Мистер Money”