«Міський Комерційний Банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 03141, Київ, вул. Соломенська, 33

Телефони: (+380) 800 500 011, +38 044 207-70-00

Присутність в регіонах: представлений в 23-х регіонах

Сайт банку: www.citycommercebank.com

 • Фото відділення "Міського комерційного банку"«Міський Комерційний Банк» пройшов процедуру реєстрації (під своїм тодішньою назвою «Партнер-банк») навесні 2006 року в українській столиці. Спочатку власником кредитної організації був відомий підприємець з Луганського регіону нардеп В. Букаєв. Потім, в 2007-му, банківська установа була перепроданаБукаєвим своєму бізнес-партнеру А. Савченко, який у свою чергу відразу ж приступив до пошуку нового покупця цього активу.

  Серед охочих придбати кредитну організацію засоби масової інформації в 2007-9 роках зазначали тодішнього зятя київського мера Л. Черновецького – В. Супруненеко, екс-главу столичної філії «Укрсоцбанку» і на той час заступника голови правлінні «Партнер-банку» А. Оністрата. Крім того, згадувався і GarantiBank з Туреччини.

  «Партнер-банк» змогли продати на рубежі 2009-10 років компаніям підконтрольним бізнесменам з Росії А. і В. Антоновим. Навесні 2010-го ця кредитна організація стала називатися «Конверсбанком». У 2011-му В. Антонов консолідував у своїх руках всі акції банківської установи, купивши компанію «Конверс Груп Україна», і очоливши, таким чином, наглядову раду банку замість Савченко.

  Слід сказати, що на той час брати Антонови мали свої пакети акцій в «Інвестбанку» з Росії, який теж раніше носив ім’я «Конверсбанк». Реалізовано контрольний пакет акцій цього банку було навесні 2011 р. Наприкінці цього ж року В. Антонов остаточно продав всі активи «Конверсбанку». За документами все акції кредитної організації є власністю холдингу Global Financial Management Group. Засновниками цієї організації виступають одинадцять фізичних осіб з пакетами акцій, що не перевищують одну десяту частку від загального капіталу холдингу.

  За інформацією деяких засобів масової інформації серед власників банківської установи були помічені представники його топ-менеджменту, В. Котович, Р. Тумовс і А. Стрижак. Представники «Конверсбанку» стверджують, що В. Антонов приступив до продажу акцій представникам топ-менеджменту банку в кінці літа, а до кінця року були продані і останні десять відсотків.

  Фото філіалу "Міського комерційного банку"Теперішні власники кредитної організації перейменували банк. З тих пір це «Міський Комерційний Банк» або «CityCommerceBank» в англійському варіанті.

  Публічне АТ «Міський Комерційний Банк» здійснює свою діяльність згідно з отриманою від НБУ ліцензії номер 227 від 28 вересня 2012 року і входить до складу членів фонду страхування приватних внесків.

  За інформацією на кінець 2013 р. активи «Міського Комерційного Банку» досягли показника в 4 млрд. гривень, статутний капітал склав 275 мільйонів гривень, регулятивний капітал був на позначці в 417 мільйонів гривень, а фінансовий результат у 2012-му р. склав більше 3 мільйонів гривень.

  У регіонах «Міський Комерційний Банк» представлений своїми 97-ю підрозділами. За величиною активної бази дана кредитна організація знаходиться на 50-й сходинці у списку зі 176 українських банківських установ за версією Українського Нацбанку.

  Власником всіх акцій «Міського Комерційного Банку» є компанія GlobalFinancialManagementGroup.

  До наглядової ради банківської установи входять його голова Ю. Лахтарина і Н. Вовк. Пост правління банку займає Д. Грабовецький, його заступники – Ю. Шиманський і Л. Оселедець. У правління також входять В. Рибчинська та М. Бондаренко.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Міський Комерційний Банк»

Кредитні картки від «Міський Комерційний Банк»