«МетаБанк»

 • Про банк
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
Loading...

Головне управління: 69006, Запоріжська область, Запоріжжя, пр-т Металургів, 30

Телефони: (061) 227-04-44

Присутність в регіонах: представлений в 5-ти регіонах

Сайт банку: www.mbank.com.ua

 • Фото відділення "Метабанку"«МетаБанк» був створений влітку 1993 р. в якості регіонального АБ “Металург”. Свою нинішню назву банківська установа отримала навесні 2009 р., перетворившись у відкрите АТ, а вже влітку того ж року банк став публічним АТ.

  На обслуговуванні в 50 офісах кредитної організації перебувають понад 130 тисяч приватних клієнтів та понад 9 тисяч юридичних осіб.

  В даний час весь можливий перелік кредитно-фінансових продуктів пропонується в дніпропетровських, бориспільських, херсонських, запорізьких, київських і миколаївських відділеннях «Метабанку».

  Згідно з рейтингом фінансових покахників, який був складений у 2007 р. виданнями «Дело» і «Інвест», дана банківська установа (тоді ще АБ «Металург») знаходилася в першій «Сотні» вітчизняних банків. Крім цього, «МетаБанк» неодноразово займав перші місця в тендерах щодо залучення коштів з бюджетів обласного та місцевого значення. Також кредитна організація є членом транснаціональної системи платежів Master Card International і володіє своєю системою платежів «Металлкарт», яка була зареєстрована в нашій країні під номером один.

  У 2002 р. «МетаБанк» був удостоєний честі стати уповноваженою банківською установою українського Пенсійного фонду. Таким чином, кредитна організація стала обслуговувати пенсійні рахунки і виплачувати пенсії.

  Банківська установа здійснює свою діяльність на основі виданої Українським Нацбанком ліцензії номер 69 від 28 жовтня 2011 р. і входить до складу членів фонду страхування приватних внесків згідно посвідченню учасника номер 73 від 31 жовтня 2012 р.

  За інформацією про фінансову діяльність «Метабанку» на квітень-місяць 2013-го р. сукупні активи кредитної організації перевалили за позначку в 760 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання досягли показника майже в 640 мільйонів гривень. Власний капітал з часткою меншості склав понад 123 мільйони гривень, а статутний капітал – більш ніж 75 мільйонів гривень.

  Власниками акцій «Метабанку» є Л. Н. Носик з пакетом акцій близько 30 відсотків, А. А. Омельченко з пакетом акцій порядку 16 відсотків, В. Г. Кулик з пакетом акцій порядку 14 відсотків і страхова компанія «Металург» з пакетом акцій близько 15,5 відсотків.

  Наглядову раду «Метабанку» очолює Носик Л. Н. Крім неї до ради також входять Кулик В. Г., Осташинський Л. Г., Омельченко А. А. і Великий Ю. А.

  Пост глави правління банківської установи займає Потрібний С. П., його заступники – Парменов С. Ю. і Білка А. Н. Також в правління входять Волков А. Ю., Кузнєцова Є. М., Огойко І. В., Дегтяренко А. С. і Резник Д. М.

 • № 1 Masha Pasechnik

  29.09.2019

  Якщо брати умови окремо – Метабанк не такий вже поганий. Але ж за межами Запоріжжя взагалі його відділення не знайти. Якщо якісь проблеми – їх неможливо вирішити.

  Відповісти

  № 2 Денис Бесунок

  06.06.2019

  Давно є клієнтом цього банку – в принципі, задоволений. І депозит відкривав, і кредит брав – умови непогані. В відділенні мене вже знають, відношення персоналу доброзичливе завжди.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «МетаБанк»

Кредитні картки від «МетаБанк»