Банк «Меркурій»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 1,00
Loading...

Головне управління: 61002, Харківська область, Харків, вул. Петровського, 23

Телефони: (057) 758-81-02

Присутність в регіонах: представлений в Харкові й області, Києві та Сумах

Сайт банку: www.mercury-bank.com

 • Відділення банку "Меркурій"Публічне АТ банк «Меркурій» було створено деякими провідними представниками промислового сектора економіки міста Харкова восени 1992 р. (до осені 2009-го р. кредитна організація носила назву АКБ «Меркурій»).

  Банківська установа здійснює свою діяльність на основі отриманої від Українського Нацбанку ліцензії номер 165 від 24 жовтня 2011 р. і входить до складу членів фонду страхування приватних внесків згідно посвідченню учасника номер 61 від другого вересня 1999 року. Заснований в якості регіональної кредитної організації банк «Меркурій» за два десятиліття своєї роботи перетворився на багатопрофільну банківську установу.

  Банк «Меркурій» представлено в регіонах своїми 28 офісами – київськими, сумськими та харківськими. На обслуговуванні в кредитній організації знаходяться більше ста тисяч клієнтів-«приватників», з яких 18 тисяч отримують пенсійні та інші соціальні виплати, і понад 5 тисяч юросіб. У 2004 р. в банку небезуспішно стартувала програма, спрямована на підтримку будівництва житла. Зараз згідно з цією програмою банківська установа фінансує будівництво житла в місті Харкові та області, а також в українській столиці.

  За інформацією про фінансову діяльність банку «Меркурій» на жовтень-місяць 2013-го р. сукупні активи кредитної організації перевалили за позначку в 1 млрд. 920 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання досягли показника в 1 млрд. 687 мільйонів гривень. Власний капітал перевищив 233 мільйони гривень, а статутний капітал склав більш ніж 140 мільйонів гривень.

  Власниками акцій банку «Меркурій» є компанія «Газко Захід» з пакетом акцій порядку 12,8 відсотків, компанія «Газко Схід» з пакетом акцій у кількості 10 відсотків, компанія «ДБК» з пакетом акцій у розмірі близько 12,7 відсотків, а також цілий ряд юросіб і фізосіб, яким належать близько 64,5 відсотків акцій.

  Наглядову раду банківської установи очолює Когут І. Д. Крім нього до ради також входять Борисюк М. Д., Стариченко В. Н., Тацій В. Я. і Крімерман Л. А.

  Пост глави правління банку «Меркурій» займає Соловйов В. Ф. Також в правління входять Козина А. А., Малишкін А. М., Куценко О. В., Акімова В. В. і Степаненко С. В.

  Увага! В даний момент банк проходить процедуру банкрутства та скоріш за все більше працювати не буде. Кошти, розміщені на депозитах фізичних осіб виплачуються через фонд гарантування вкладів.

 • № 1 Вадим

  14.07.2014

  То вже мертвий банк. Промурижив гроші вкладників та злився!!!!! Отримали кошти здається навіть не всі вкладники, але фонд гарантування повинен виплатити всім після його ліквідації.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 1,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від Банк «Меркурій»

Кредитні картки від Банк «Меркурій»