«Меліор Банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Литейна, 9

Телефони: (056) 372-70-18, (056) 374-94-35

Присутність в регіонах: представлений в 4-х регіонах

Сайт банку: www.meliorbank.com

 • Офіс «Меліор Банку» Публічне АТ «Меліор Банк» почало свою діяльність восени 2011 р. у місті Дніпропетровську. Являє собою кредитну організацію зі стовідсотковими вітчизняними інвестиціями. Єдиним власником акцій банківської установи є компанія «Кріон», що спеціалізується на торгових операціях з кольоровими і чорними металами. Як сказав один із знавців банківського ринку міста Дніпропетровська, публічне АТ «Меліор Банк» афілійоване з власниками банківської установи під назвою «Золоті ворота», що належить сім’ї екс-губернатора Харківщини М. Добкіна.

  У регіонах публічне АТ «Меліор Банк» представлене своїми шістьма підрозділами – харківським, миколаївським, одеським, столичним, сімферопольським і дніпропетровським.

  Публічне АТ «Меліор Банк» здійснює свою роботу на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 263 від 24 лютого 2012 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва номер 216 від 22 листопада 2012 р. Банківська установа відноситься до 4-ої групи за величиною своєї сукупної активної бази (з чотирьох згідно ранжиру вітчизняного Нацбанку).

  Згідно з наданою інформацією про фінансову діяльність публічного АТ «Меліор Банк» на 1 квітня 2013 р. сукупні активи кредитної організації зросли до показника в більш ніж 366 мільйонів грн., сукупні зобов’язання представляють собою суму близько 176 мільйонів грн. Власний капітал з часткою меншості зупинився в зростанні на позначці в районі 190 мільйонів грн., а статутний капітал склав близько 190 мільйонів грн.

  Єдиним власником акцій публічного АТ «Меліор Банк» виступає компанія «Кріон» з міста Дніпропетровська, яка спеціалізується на оптових торгових операціях з кольоровими і чорними металами (напівфабрикати або первинні форми), а також іншими оптовими торговими операціями в якості посередника, продавця або покупця.

  Наглядову раду публічного АТ «Меліор Банк» очолює Кононова О. А., зі своїм замом Ліженком С. В. Також членом ради є Добринюк І. П.

  Пост правління публічного АТ «Меліор Банк» займає Романчук Л. Г., її заступники – Гулько О. Н. і Вовченко О. А. Крім них членами правління також є Березан С. Н. і головбух Колосенко Є. А.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Меліор Банк»

Кредитні картки від «Меліор Банк»