“MegaGroshi”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,16
Loading...

Головне управління: 01032, Україна, м Київ, вул. Саксаганського, будинок 119-А, оф. 31.

Телефони: 0 (800) 30-12-12

Присутність в регіонах: представлена в Києві

Сайт компанії: https://www.megagroshi.com.ua

 • Режим роботи: з 09.00 до 21.00.

  Компанія Megagroshi працює трохи більше ніж 2 роки, але вже добре відома українцям, які цікавляться мікропозиками. Відгуки свідчать про те, що свою роботу ця МФО виконує якісно та надійно.

  Отримати в компанії можна суму від 500 гривень до 3 тисяч при першому зверненні, надалі ліміт буде збільшуватися і може досягнути 14,95 тисяч гривень. Також для новачків перша позика надається під 0%, наступні вже обкладаються відсотковою ставкою 1,8% щоденно. Термін – від 7 до 27 днів.

  Megagroshi регулярно проводить акції. Наприклад у цьому році, починаючи з березня, діє 50% знижка на другу позику, при чому термін її повинен складати 7-14 днів.

  Щоб стати клієнтом компанії, потрібно бути повнолітнім та дієздатним громадянином України, що не зареєстрован та не проживає на окупованих її територіях, має паспорт та податковий номер. Також для оформлення потрібні мобільний телефон, електронна пошта та банківська картка, на яку буде зараховано гроші.

  Для надання заявки на позику, потрібно зареєструвати аккаунт на сайті Megagroshi, заповнити анкету позичальника, внісши в неї всі дані, прив’язати банківську картку та відправити заявку на розглядання, яке триває 5-7 хвилин.

  Сплатити позику можна різноманітними способами: у особистому кабінеті за допомогою будь-якої банківської картки, через інтернет-банкінг будь-якого банку, у платіжних терміналах та банківських касах. Треба звертати увагу, що, при користуванні деякими способами оплати, гроші зараховуються протягом декількох банківських днів.

  Якщо позичальник не в змозі виплатити весь борг своєчасно, доступна пролонгація на 7, 15 та 30 днів – термін визначає автоматична скорінгова система. Для активування цієї послуги потрібно сплатити накопиченні відсотки по позиці.

 • № 1 Larry

  14.09.2019

  Перша позика безкоштовна, це можна до плюсів віднести. При першому зверненні сума тільки до 3000 – до мінусів. Ставка адекватна – добре. Мінімальний термін 7 днів – не дуже. Скрізь є плюси і мінуси, але в цілому компанія хороша.

  Відповісти

  № 2 Олег

  05.08.2019

  Працюю вахтовим методам і часто потрапляю в такі ситуації, що гроші закінчуються в самий невдалий момент. Megagroshi я користуюсь давно, вже звик. Здорово, що там є акційні пропозиції та й взагалі – все добре. Безумовно,ставка висока, але ж куди діватися, якщо грошей нема?

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,16
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “MegaGroshi”