«Мегабанк»

 • Про банк
 • Відгуки
  4

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 2,00
Loading...

Головне управління: 1002, Харківська область, Харків, вул. Артема, 30

Телефони: (057) 714-33-63

Присутність в регіонах: представлений в 24-х регіонах

Сайт банку: www.megabank.net

 • Офіс "Магабанку"«Мегабанк» був заснований влітку 1990 р., іменуючись як банк «Добродій», в місті Харкові. Потім, після появи нових власників акцій в 1995 р., банківська установа отримала нову назву «Мегабанк» (уже восени 1996 р.). Довгий час дана кредитна організація асоціювалася з місцевим відкритим АТ «Турбоатом». Це державне підприємство з 2007 р. очолює В. Суботін, який був головою банківської установи з 1995 р., а також є ключовим власником акцій «Мегабанку».

  Відкрите АТ «Турбоатом» було засновано ще в далекому 1934 р. Воно займається виробництвом парових турбінних установок для атомних і теплоелектростанцій, а також іншого обладнання для енергетики (замкнутий цикл). Головним власником акцій підприємства виступає українська держава.

  У кризовому 2008 р. «Мегабанк» сильно постраждав від нестачі ліквідності, і тому вимушено став займатися активним використанням засобів, які належали компаніям власників банку. Крім того, серед акціонерів кредитної організації з’явилися закордонні міноритарії. Таким чином серед власників акцій «Мегабанку» були помічені наступні кредитно-фінансові організації: The Bank of New York Mellon, AB SEB bankas, Юникредит банк Аустрія АГ, АП АНЛАГЕН енд Приватбанк АГ, а також Raiffeisen Zentralbank Osterreich. Також в 2009-му акціонерами банку з пакетами акцій по 15 відсотків стали KfW і EBRD.

  У нинішній час, представляючи собою багатопрофільну кредитну установу, «Мегабанк» разом зі стандартним переліком банківських продуктів також займається перерахуванням грошових громадян коштів на оплату послуг ЖКГ за допомогою свого єдиного розрахункового центру, який розпочав свою роботу в дев’яти областях нашої країни. Цей єдиний розрахунковий центр займає 12 відсотків ринку платників послуг ЖКГ – близько двох мільйонів людей користуються його послугами.

  Публічне АТ «Мегабанк» здійснює свою роботу на основі виданої Українським Нацбанком ліцензії номер 63 від 14 жовтня 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва номер 69 від другого вересня 1999 р.

  У регіонах «Мегабанк» представлено своїми більш ніж 180 офісами в 22 областях нашої країни.

  За інформацією про фінансову діяльність «Мегабанку» на початок жовтня 2013 р. сукупні активи банківської установи зросли до позначки в більш ніж 5 млрд. 32 мільйони грн., сукупні зобов’язання представляють собою суму близько 4 млрд. 364 мільйонів грн. Власний капітал перевалив за позначку в 668 мільйонів грн., а статутний капітал досяг півмільярда грн.

  Власниками акцій «Мегабанку» є В. Суботін з пакетом акцій у розмірі близько 60 відсотків, KfW (Німецький банк розвитку) з пакетом акцій у розмірі близько 15 відсотків, ЄБРР з пакетом акцій у розмірі близько 15 відсотків, а також IFC (Міжнародна Фінансова Корпорація ) з пакетом акцій у розмірі близько шести відсотків.

  Наглядову раду «Мегабанку» очолює В. Г. Суботін. Також до ради входять Л. Оерманн, Черкаський А. Ю., Носенко Л. В., Сахтінова С. В., Савельєв А. і Плехов А. А.

  Пост глави правління «Мегабанку» займає Жукова Є. М., її заступники – Яценко А. А., Шипілов А. А., Лащенко А. Н., Сергєєв Ю. Е. Також в правління входять Третяк А. П., Порубай О. П. та Архипова Є. Н.

  000

 • № 1 Борислав

  06.09.2019

  Коли я починав користуватися послугами Мегабанку – був досить непоганий він. Держав там депозити. Але ж потім почалися «шалості»: депозит без відома подовжують (напевно, розраховують на те, шо клієнт забуде), з перебоями працює банкінг, в ньому неможливо щось зробити. Почекаю ще, бо був же непоганий банк, але якщо так буде й далі – заберу кошти.

  Відповісти

  № 2 Євген Стрим

  10.06.2019

  Ніколи раньше не був клієнтом цього банку, та смс з пропозиціями від нього взяти кредит вже надоїли. Дуже не подобаються мені такі втручання. Вишукуйте своїх потенційних клиєнтів більш розумно та професійно!

  Відповісти

  № 3 Валентина Василівна Г.

  31.10.2014

  Вже давно являюся клієнткою мегабанку. Тиждень тому вийшов терміе депозиту-пішла забирати і разом з грошима отримала масу негативних емоцій! Спочатку з/ясувалося, що я можу їх замовити і забрати лише через тиждень! Потім ще новина- з серпня місяця всі, хто мають депозити повинні сплачувати 15 відсотків з прибутку-новий податок нової влади! (а пан Яценюк говорив тільки про депозити сумою більше 50 000 гривень!). Третьою новиною був тон робітниці банку, яка не зважаючи на свої прохання не спромоглася мене вмовити переоформити депозит, -стала суворою та хамовитою! Більше не буду працювати з Мегабанком. Дуже дякую…

  Відповісти

  № 4 МАРІЯ

  08.08.2014

  Доброго дня! Кілька років поспіль я є клієнтом цього банку, крім того що щомісяця через нього вношу комунальні сплатки, ще й тримаю 2 роки депозит. Нажаль депозит у гривні-спеціально перевродила з доларового еквіваленту-теперь дуже шкодую, що стільки втратила! Але хто ж міг подумати що так зміниться ситуація в країні… віднотки стабільні середньо-великі. Дочекаюся вересня-сподіваюсь що заберу гроші-поділюся-як то буде відбуватися.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 2,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Мегабанк»

Кредитні картки від «Мегабанк»