“Loany”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,16
Loading...

Головне управління: м. Київ, пр-т Перемоги, буд.26, офіс 129

Телефони: (044) 555-34-97

Присутність в регіонах: представлена в Києві

Сайт компанії: https://www.loany.com.ua

 • Loany – досить молода мікрофінансова організація, яка вже зміцнилась на фінансовому ринку України і обзавелася солідною базою клієнтів. Нічого дивного тут немає – привабливі гнучкі умови та цілодобова робота сервісу роблять свою справу.

  Компанія пропонує своїм клієнтам два типу кредитних продуктів:

  • «Миттєва позика» – сума від 1 тисячі до 6 тисяч гривень (при першому зверненні – до 3 тисяч, ліміт збільшується на 500 гривень з кожною закритою позикою терміном більш ніж 15 днів), відсоткова ставка формується відносно кредитного рейтингу у діапазоні 1%-1,6% на добу. Термін – до 30 днів;
  • «Розумна позика» – від 6 тисяч до 25 тисяч (при першому зверненні – до 8 тисяч, ліміт збільшується на 1 тисячу з кожною закритою позикою терміном не менш ніж місяць) під ставку 0,5%-0,8%, термін – від 1 до 12 місяців.

  Також в Loany безвідсоткові перша та третя позики, а за запрошеного друга надається 150 гривень. Ще компанія має бонусну систему, де бали нараховується за ідентифікацію за допомогою сервісу BankID, за дострокове погашення позик та за успішне проходження тесту на фінансову грамотність. Бали можна використовувати, погашаючи та пролонгуючи ними позику.

  Щоб позичити гроші, треба бути громадянином України віком від 18 до 65 років, постійно зареєстрованим за місцем проживання на її території, крім окупованих регіонів, мати паспорт та податковий номер, мобільний телефон та електронну пошту, банківську картку, на яку будуть зараховані гроші.

  Для подачі заявки треба створити обліковий запис на сайті, заповнити анкету позичальника, вказавши всі дані, завантажити фото документів та власне сєлфі з паспортом, прив’язати банківську картку та чекати на рішення, яке автоматична скорінгова система приймає за хвилину.

  Сплатити позику без комісії можна за допомогою платіжної системи LiqPay. Також внести оплату можна через касу банку, банківський рахунок та сервіс Приват24, але ж буде стягнуто певну комісію.

  Позику також можна пролонгувати, сплативши відсотки. За продуктом «Миттєва позика» максимальний термін складає 30 днів, за продуктом «Розумна позика» – 12 місяців.

 • № 1 Jack

  27.09.2019

  Loany – приклад того, як треба зараз ставитися до клієнту. Акції, знижки, та в цілому привабливі умови – все це тут є. Можливо, варто ще б було впровадити цілодобову роботу, але це вже не так принципово.

  Відповісти

  № 2 Wonder

  12.09.2019

  Сподобався цей сервіс. Добре те, що сюди вигідно звертатися неодноразово – кожен 3 займ безкоштовний, та й ставка помірна. Заявку заповнювати швидко і просто. Рекомендую.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,16
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Loany”

Інщі компанії: