Ліквідація банку «Преміум» скасована Верховним судом

Банк "Преміум", відділення
27 Липня 2020, 10:14

ВСУ, відхиливши касаційну скаргу Нацбанку, своїм рішенням від 15 липня прийняв рішення відмінити ліквідацію банку «Преміум», а також рішення ФГВФО про запуск ліквідаційної процедури.

Ще в лютому 2016 року держрегулятор виявив в діяльності банку «Преміум» порушення фінансового моніторингу та прийняв рішення про його ліквідацію. У фінансовій установі з цим не погодилися і відправилися до суду. Тяжби тривали більше чотирьох років, але банку таки вдалося домогтися справедливості.

Зараз в банку «Преміум» вимагають матеріальну компенсацію за фактичне знищення установи, недоотриманий прибуток, користування коштами, які перебували на рахунках, а також за моральну шкоду. Крім того, представники банку вимагають порушити кримінальні справи проти всіх осіб, причетних до прийняття рішення про ліквідацію.

Є і ще одна проблема: ліцензію банку «Преміум» неможливо відновити через не так давно прийнятий «банківський» закон. Тому в установі просять президента Володимира Зеленського вплинути на дану ситуацію.

Нагадаємо, на момент своєї ліквідації банк «Преміум» знаходився на 47-му місці в рейтингу НБУ, пройшов всі необхідні перевірки і не мав ні боргів, ні будь-яких інших проблем.

Джерело: «УНІАН».

Додати коментар