«Легбанк»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 01033, Україна, Київська область, Київ, вул.Жилянська, 27

Телефони: (044) 287-95-00

Присутність в регіонах: представлений в 7-ми регіонах

Сайт банку: www.legbank.kiev.ua

 • Публічне АТ Філіал відділення "Легбанку" було засновано влітку 1989 р. в українській столиці як розрахунковий центр для організацій, що працюють у сфері легкої промисловості. У наступні роки в банківській установі не одного разу змінювався склад власників акцій і істотно розширювався перелік пропонованих продуктів. Зараз «Легбанк» є багатопрофільною кредитною організацією.

  У 2006 р. правоспадкоємець вітчизняного «Держ. иннов. фонду» (який був заснований навесні 2000 р.) компанія ДІФКУ, що контролювала до цього 13,6 відсотків акцій банку, покинула склад акціонерів, щоб розвивати виключно свій другий вітчизняний актив – публічне АТ «Український банк реконструкції та розвитку». «Легбанк» став власністю компаній, афілійованих з Ogres Komercbanka з Латвії. В результаті чого до наглядової ради «Легбанку» увійшли люди від нового інвестора під керівництвом А. Єресько.

  Ogres Komercbanka заснували в 1993 р. на базі відділення банку в Огре, що пройшло процедуру приватизації. Ключові власники акцій даної кредитної організації спеціалізувалися на роботі з операціями, пов’язаними з експортом та імпортом, транзитом, страхуванням і фінансами. Ogres Komercbanka на думку багатьох займався офшорними схемами. Банківську ліцензію цієї кредитної організації анулювали в 2006 р. після скандальної історії, пов’язаної з відмиванням грошей. До кінця 2006 року Ogres Komercbanka був 15-м за розміром чистих активів серед банківських установ Латвії з активами в розмірі майже 195 мільйонів латів.

  За даними Українського Нацбанку всі власники акцій публічного АТ «Легбанк» володіють пакетами акцій менше 10%. На початку 2011 р. найбільш значними власниками акцій кредитної організації були фірми «Прімера Інвестментс» – 9,96% акцій, «Форланд Холдинг» – 9,95% акцій, «Пане» – 9,94% акцій, «Примера Файненс» – 9 , 94% акцій, «Креймене» – 9,91% акцій, «Вісарін Холдинг» – 9,93% акцій, «Форланд Файненс» – 9,95% акцій, «Форланд Інвестментс» – 9,95% акцій, “Примера Трейдинг »- 9,94% акцій і «Репіс» – 9,92% акцій.

  OLYMPUS DIGITAL CAMERAВосени 2011 р. було вирішено більш ніж в два рази збільшити статутний капітал «Легбанку», не змінюючи склад засновників.

  Публічне АТ «Легбанк» володіє вісьмома відділеннями в нашій країні. Кредитна організація належить до 4-й групі за величиною сукупної активної бази згідно ранжиру Українського Нацбанку, перебуваючи на 143-му рядку в списку серед усіх вітчизняних банків.

  За інформацією про фінансову діяльність банківської організації на квітень-місяць 2013 р. сукупні активи «Легбанку» перевищили 536 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання перевалили за позначку в 391 мільйон гривень. Власний капітал з часткою меншості склали близько 144 мільйонів гривень, статутний капітал досяг показника в 111 мільйонів гривень.

  Наглядову раду банку очолює А. Єресько. Також до ради входять Кудрявцев С., Дементьєва Т., Лауціс В. і Назар’їн С.

  Пост глави правління займає Н. Я. Скотар, його заступники – А. А. Ломакін і Ю. В. Павленко.

 • № 1 Иван

  16.09.2014

  Зовсім незрозуміле становище банку. На офіційному сайті запропоновані програми кредитування та різновалютові депозити, проте є інформація що банк у занепаді та скоро зникне зовсім. Будьте обережні!

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Легбанк»

Кредитні картки від «Легбанк»