Кредитна картка “Універсальна” від “Приватбанк”

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

від 26% річних

Сумадо 25 000 грн

Час оформлення15 хв.

Термін дії карткидо 5 років

Вимоги до позичальника

В залежності від кредитного ліміту - мінімум - громадянство та паспорт України

Які потрібні документи?

В залежності від ліміту - мінімум - тільки паспорт

Умови

 • Оформлення за 15 хв.
 • 55 днів пільговий період
 • До 25 000 грн
 • Просте збільшення кредитного ліміту

3 5 6 людей

отримали кредит!

Схвалено 356 заяв з 384

 • Суть кредитної програми
 • Інші кредитні картки
 • Відгуки
 • Інформація про банк
 • Кредитна карта “Універсальна” від Приватбанку – це дуже швидкий спосіб оформити кредитну картку онлайн та почати користуватися всіма перевагами кредитної картки. Оформлення забере у вас всього 15 хвилин. Для отримання мінімального кредитного ліміту на карті потрібен тільки паспорт. Щоб почати користуватися перевагами банківської картки достатньо заповнити онлайн заяву на сайті та вже сьогодні отримати картку у відділі “Приватбанку”.

  Кредитна картка оформлюється на дуже вигiдних умовах:

  • Оформлення за 15 хвилин
  • 55 днів пільговий період
  • До 25 000 грн кредитного ліміту
  • Просте збільшення кредитного ліміту
 • Кредитна картка від “Sportbank”

  Кредитний ліміт до 100 000 грн

  Миттєве оформлення

  Обслуговування у режимі онлайн

  Оформити картку Монобанк

  Кредитна картка від “Monobank”

  Кредитний ліміт до 100 000 грн

  Миттєве оформлення онлайн

  Кешбек – до 20%!

  Логотип картки "Універсальна" від Приватбанку

  Картка від “Приватбанк” “Універсальна”

  До 50 000 грн

  Оформлення за 15 хв.

  Безвідсотковий період до 55 днів

  Кредитна картка Голд приватбанк

  Кредитна картка GOLD від “ПриватБанк”

  Кредитний ліміт до 75 000 грн

  Миттєве оформлення

  Обслуговування у банку без черги

 • № 1 Песіміст

  29.09.2019

  Звісно, це глиба, але ніхто не може сказати, що ж буде далі з цією денаціоналізацією. Причому рикошетом зачепить усю банківську систему України. Перший дзвіночок пару тижнів тому пролунав, коли не проходили платежі у терміналах,глючив приват24… То лі ще буде…

  Відповісти

  № 2 Надія Мороз

  18.05.2019

  Як я не намагалася уникнути цього банку (не люблю там, де завжди багато людей), але по зручності мабуть він самий-самий зручний…))) Приват24 взагалі виручає майже завжди. На щастя, до відділення звертаюсь рідко, дякую можливості вирішувати багато питань віддаленно. Зручно ще й те, що у ПриватБанку є практично всі знайомі мені люди, у всякому разі складається таке враження.)))

  Відповісти

  № 3 Леша

  03.05.2019

  5 років користуюся Приватбанком. Звісно, це найкращій та найзручніший банк в Україні, аналогів йому немає. Але ж і в нього бувають проблеми. У приват24 видає мені, що не вистачає документів та треба їх завантажити. Я завантажив. Пишуть, що треба все одно у відділення прийти. Ок, я пішов. Там – довжелезні черги з пенсіонерів, кожний з яких обслуговується по півгодини. Дійшла й до мене черга. Зняли копії з моїх документів,начебто все ок. Через деякий час знов – додайте документи. Нічого не розумію.

  Відповісти

  № 4 Маша

  19.01.2018

  Доволі зручно зроблена аплікація приват 24, дуже часто користуюся як і майже всі мої друзі. Зараз коли банк вже більше року як державний з однієї сторони це на краще, а з іншої – тепер держава знає все про начебно “нелегальні” операції, що люди робили всі ці роки – передача грошей з картки на картку, так дуже багато хто робить і зараз – людям треба якось виживати, але податкова не спить, будьте уважні.

  Відповісти

  № 5 Олександр

  25.01.2016

  Нормальний банк я вважаю. Альтернатив в Україні просто нема. Приват 24 вже працює без глюків та нарікань давно. Впринципі все зручно. Тільки б ще відсоткові ставки за кредитами зробили менше.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,09
  Loading...

  Обслуговування

 • Найбільша фінансова установа України. Більшість депозитів та кредитів українців знаходяться саме у “ПриватБанк”у. Був заснований ще напочатку 1992 року. В березні банк пройшов реєстрацію, отримав банківську ліцензію та почав бути самостійною фінансовою одиницею.

  Перший офіс “ПриватБанк” відкрив у Дніпропетровську, зараз там і знаходиться головний офіс. Відразу після відкриття банк починає розвиватися дуже швидкими темпами. Вже з 1995 року банк почав підтримувати підприємців та бізнесменів кредитами на відкриття та підтримання бізнесу, збирати конференції з питань розвитку банківської системи.

  Приватбанк – перший банк України, який увійшов до міжнародної платіжної системи Visa International. Одночасно банк зумів наладити випуск своїх карток та поставити багато своїх банкоматів по всій Україні.

  2002 рік. Приватбанк випускає мільйонну пластикову картку та одразу іде на рекорд: він і тут став першим з багатьох банків України.

  На сьогодні дочірні відділи “ПриватБанк” відкриті у Грузії, Росії (вже продано “Бінбанк” через політичну ситуацію), Латвії, Португалії, Італії, а також має представницства у Іспанії та Німеччині.