Кредитна карта від «Райффайзен Банк Аваль»

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,50
Loading...

від 10.9% річних

Сума кредитудо 100 000 грн

Час для оформленнявід 6 хвилин

Срок дії5 років

Вимоги до позичальника

Особисті дані та ІПН

Які потрібні документи?

Особисті дані та ІПН

Умови

 • 2 безкоштовних зняття щомісяця
 • Участь у Програмі IQ energy
 • Участь у Програмі винагород MasterCard

3 4 5 осіб

отримали кредит!

Схвалено 345 заяв з 391

 • Суть кредитної програми
 • Інші кредитні картки
 • Відгуки
 • Інформація про банк
 • Швидке і зручне оформлення

  С допомогою сервісу на сайті Ви зможете швидко отримати кредит готівкою або мікропозик на кращих условіях.

  Возможность подати одну заявку відразу в кілька банків, що в свою чергу значно заощадить Ваш время.

  Високій відсоток одобренія

  Нашімі партнерами є: Приват Банк, Альфа банк, Monobank, ПУМБ, Raiffeisen BANK AVAL, Moneyveo, Швидко Гроші, CCLoan і ще більше 150 банків і мікрофінансових організацій.Вероятность схвалення позики при повному заповненні кредитної заявки майже 100%

 • Оформити картку Монобанк

  Кредитна картка від “Monobank”

  Кредитний ліміт до 100 000 грн

  Миттєве оформлення онлайн

  Кешбек – до 20%!

  Кредитна картка Голд приватбанк

  Кредитна картка GOLD від “ПриватБанк”

  Кредитний ліміт до 75 000 грн

  Миттєве оформлення

  Обслуговування у банку без черги

  Логотип картки "Універсальна" від Приватбанку

  Картка від “Приватбанк” “Універсальна”

  До 50 000 грн

  Оформлення за 15 хв.

  Безвідсотковий період до 55 днів

  Кредитна картка ідея банк

  Картка «Card Blanche White» від «Ідея Банк»

  Кредитний ліміт до 100 000 грн

  Не сплачуєте відсотки до 3 міс!

  Безкоштовне оформлення!

 • № 1 Jack

  29.09.2019

  У цьому банку іноді зіштовхуюсь з некомпетентністю співробітників. Наприклад, якось мені знадобилося відправити свіфт-переказ, так ніхто з менеджерів у наявності не змог цього зробити, за їх словами, це вміє лише заступниця голови відділення, яка буде пізніше. А сам банк, його робота, умови – все добре.

  Відповісти

  № 2 Людмила Степанець

  10.05.2019

  Cкільки себе пам’ятаю, там завжди черга. Може мені так не щастило. А може це через те, що банківських відділень не так багато, майже ексклюзив)) З іншого боку мабуть вже час переходити на обслуговування онлайн та не гаяти час у чергах.

  Відповісти

  № 3 світлана

  26.10.2015

  Хамське відношення до клієнтів, працівники не знають посадових обов’язків, витягають з людей тільки гроші, обманюють. Просто жахіття. Місто івано-франківськ, вул. Тролейбусна 2 .Такі банки треба закривати!!!!!!!!!!!

  Відповісти

   № 3.1 відповідь від Експерт з кредитування

   26.10.2015

   Світлано, вкажіть будь ласка яке саме відділення та в якому місті. Це допоможе відреагувати адміністрації банку, якщо звісно вона захоче відреагувати.

   P.S. Дякуємо за додаток.

   Відповісти

  № 4 Микола

  14.11.2014

  Хамське відношення!!! Неодноразово запрошували при оплатах через цей банк відкрити у них кредитку. Приїхав, потратив час, заповнив величезну анкету (цікаво яким третім особам вони збирають персональні дані про всю сім’ю), потім майже співбесіда із запитань-перепровірок по телефону – і нарешті наступного дня лише SMS – вам відмовлено (причому офіційно працюючі у сім’ї). Красно дякую за втрачений час.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

 • Фото АТ «Райффайзен Банк Аваль»Публічне АТ «Райффайзен Банк Аваль» пройшло процедуру реєстрації навесні 1992 р. До осені 2006 ця кредитна організація іменувалася «Акціонерним поштово-пенсійним банком «Аваль». Восени 2005 р. банківська установа увійшла в австрійську кредитно-фінансову групу Raiffeisen Bank-Holding International AG (з осені 2010 року Raiffeisen Bank International AG).

  Великий перелік наданих традиційних і нових кредитно-фінансових продуктів припав до смаку трьом мільйонам клієнтів банківської установи за допомогою регіональної мережі, що включає в себе (за даними на вересень-місяць 2012 р.) 826 відділень у найбільших обласних центрах, містах районного значення та сільській місцевості по всій території української держави.

  «Райффайзен Банк Аваль» здійснює свою діяльність на підставі виданої Українським Нацбанком ліцензії номер десять від п’ятого жовтня 2011 р. і входить до складу членів фонду страхування приватних внесків. У 2012 р. кредитна організація вдруге отримала звання «Кращою українською банківської установи» за підсумками дослідження Eurasian Bank Survey 2012, який провело видання BNE (Business New Europe). Крім цього, «Райффайзен Банк Аваль» був удостоєний і звання кращої української недержавної банківської установи за підсумками дослідження «Тридцять найбільш надійних організацій кредитно-фінансової сфери», проведеного інцест-компанією Dragon Capital та виданням «Кореспондент».

  Компанія GfK Ukraine у 2012 р. за підсумками своїх щорічних досліджень дала даній кредитній організації найвищу оцінку репутації з числа банківських установ України. Крім цього, банк був визнаний лідируючою кредитно-фінансовою установою за ступенем задоволеності власної та привабливості для потенційної клієнтури. Також «Райффайзен Банк Аваль» став кращим банком по роботі з корпоративною клієнтурою.

  Кредитна організація відрізняється прагненням до подальшого підвищення рівня обслуговування. У цьому не останню роль відіграють ультрасучасні технологічні рішення, досвід персоналу банку та досвід співробітників інших банківських установ, що є складовими частинами групи Raiffeisen Bank International.

  АТ «Райффайзен Банк Аваль»За інформацією про фінансову діяльність банку на кінець 2013 р. сукупні активи «Райффайзен Банку Аваль» досягли позначки в 43 млрд. 460 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання перевищили 36 млрд. 220 мільйонів гривень. Власний капітал склав близько 7 млрд. 236 мільйонів гривень, а статутний капітал – понад 3 млрд. 2 мільйонів гривень.

  Власником акцій кредитної організації є «Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ» з пакетом акцій банківської установи в кількості близько 96 відсотків.

  Наглядову рада банку очолює Г. Степіч зі своїм замом П. Леннком. Також до ради входять К. Гайгер, М. Грюль, Й. Штробль, К. Зевельда, А. Богданеріс.

  Пост глави правління займає Лавренчук В. Н., його заступники – Г. Бьош, Гуріна Н. А., Р. Коссманн, Горбачов В. М. і А. Гшвентер.