Кредитна карта від “Monobank”

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
Loading...

від 10% річних

Сума кредитудо 100 000 грн

Час для оформленнявід 6 хв.

Срок дії5 років

Вимоги до позичальника

Наявність фото паспорта та коду

Які потрібні документи?

Сфотографуйте паспорт і ІПН

Умови

 • Кредитний ліміт до 100 000 грн
 • Пільгові умови до 55 днів
 • Депозити до 18% річних

4 3 9 людей

отримали кредит!

Схвалено 439 заявки з 441

 • Суть кредитної програми
 • Інші кредитні картки
 • Відгуки
 • Інформація про банк
 • Ми вклали весь свій досвід в те, щоб зробити найзручніший мобільний додаток.

  Прості перекази, оплата комуналки, функціональна виписка, настройки карти, заради яких раніше доводилося ходити у відділення, –  тепер у вашій кишені!

  Ну де ще ви бачили безкоштовні перекази? Поповнення карти monobank – безкоштовно! А далі поповнюйте мобільний, сплачуйте комунальні та інші послуги без будь-якої комісії. Навіть за рахунок кредитних коштів! Переводите гроші своїм контактам в один клік – це простіше, ніж ви можете собі уявити.

 • Оформити картку Монобанк

  Кредитна картка від “Monobank”

  Кредитний ліміт до 100 000 грн

  Миттєве оформлення онлайн

  Кешбек – до 20%!

 • № 1 Ігор

  17.09.2019

  Для мене – це поліпшена версія Пріват24, так як її мабуть і задумували. Дуже додаток від Монобанк схож на приватівський, умови те ж, але усюди, на всіх позиціях він трохи, але вигідніший. Єдине – незручно та невигідно знімати готівку, але ж для безготівкових розрахунків Моно рівних нема! Кєшбек дуже солідний, це теж радує.

  Відповісти

  № 2 Ромчику

  21.07.2019

  Давно же користуюся Монобанком, перейшов з Привату на нього. Дуже ці два банкінга схожі, але ж в Моно все хоча б трішки, але ліпше. Тільки нещодавно зменшили мені кредитний ліміт в односторонньому порядку. Так і не зрозумів, чому. А я вже планував одну річ у розстрочку придбати… Але… не судьба.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,33
  Loading...

  Обслуговування

 • “Monobank” працює в Україні під брендом “ЮніверсалБанк”.

  «Universal Bank» почав працювати в Україні з початку 1994 року. Стрімкий розвиток банку почалося в 2006 році, після того як акції банку стали належати Eurobank Group. Уже через рік після зміни акціонера, активи банку зросли на 230%. В на початку 2015 року «Universal Bank» зайняв 14 місце в 20-ці найбільш стійких банків країни, про це заявило видання «Forbes-Україна». Починаючи з 2006 року «Universal Bank», не один раз отримував позитивні відгуки від рейтингових агентств. Динамічний розвиток банку, а також регулярне збільшення капіталу, створює банку репутацію надійного і стабільного партнера.

  У 2015 році «Universal Bank», був відзначений журналом «Деньги», як один з найнадійніших банків країни. Так само про надійність банку говорить те, що він є членом Фонду гарантування вкладів фізосіб.
  Статутний капітал банку на початок 2015 року склав 1,175 млрд. Гривень. Завдяки своєму сталому капіталу, банк активно розвивається, а також бере участь у розвитку та інвестування економіки України. Банк надає банківські послуги для розвитку малого і середнього бізнесу.

  Банк надає широкий спектр банківських послуг приватним та корпоративним клієнтам. Клієнтам банку доступні такі послуги: видача та обслуговування пластикових і кредитних карт, іпотечні кредити, депозитні програми. Це лише невелика частина переліку послуг, які надає банк.

  Завдяки підтримці акціонерів банку, а також європейським стандартам роботи, банк досяг репутації стабільного та гідного довіри банку.

  На території України «Universal Bank» працює в 18 областях.

  На даний момент Ви можете оформити карту MONOBANK і отримати її в будь-якому з відділень «Universal Bank» або з доставкою додому.