Кредитна карта від “Monobank”

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
Loading...

від 10% річних

Сума кредитудо 100 000 грн

Час для оформленнявід 6 хв.

Срок дії5 років

Вимоги до позичальника

Наявність фото паспорта та коду

Які потрібні документи?

Сфотографуйте паспорт і ІПН

Умови

 • Кредитний ліміт до 100 000 грн
 • Пільгові умови до 55 днів
 • Депозити до 18% річних

4 3 9 людей

отримали кредит!

Схвалено 439 заявки з 441

 • Суть кредитної програми
 • Інші кредитні картки
 • Відгуки
 • Інформація про банк
 • Ми вклали весь свій досвід в те, щоб зробити найзручніший мобільний додаток.

  Прості перекази, оплата комуналки, функціональна виписка, настройки карти, заради яких раніше доводилося ходити у відділення, –  тепер у вашій кишені!

  Ну де ще ви бачили безкоштовні перекази? Поповнення карти monobank – безкоштовно! А далі поповнюйте мобільний, сплачуйте комунальні та інші послуги без будь-якої комісії. Навіть за рахунок кредитних коштів! Переводите гроші своїм контактам в один клік – це простіше, ніж ви можете собі уявити.

 • Логотип картки "Універсальна" від Приватбанку

  Картка від “Приватбанк” “Універсальна”

  До 50 000 грн

  Оформлення за 15 хв.

  Безвідсотковий період до 55 днів

  Кредитна картка від “Sportbank”

  Кредитний ліміт до 100 000 грн

  Миттєве оформлення

  Обслуговування у режимі онлайн

  Оформити картку Монобанк

  Кредитна картка від “Monobank”

  Кредитний ліміт до 100 000 грн

  Миттєве оформлення онлайн

  Кешбек – до 20%!

  Кредитна картка Голд приватбанк

  Кредитна картка GOLD від “ПриватБанк”

  Кредитний ліміт до 75 000 грн

  Миттєве оформлення

  Обслуговування у банку без черги

 • № 1 Ігор

  17.09.2019

  Для мене – це поліпшена версія Пріват24, так як її мабуть і задумували. Дуже додаток від Монобанк схож на приватівський, умови те ж, але усюди, на всіх позиціях він трохи, але вигідніший. Єдине – незручно та невигідно знімати готівку, але ж для безготівкових розрахунків Моно рівних нема! Кєшбек дуже солідний, це теж радує.

  Відповісти

  № 2 Ромчику

  21.07.2019

  Давно же користуюся Монобанком, перейшов з Привату на нього. Дуже ці два банкінга схожі, але ж в Моно все хоча б трішки, але ліпше. Тільки нещодавно зменшили мені кредитний ліміт в односторонньому порядку. Так і не зрозумів, чому. А я вже планував одну річ у розстрочку придбати… Але… не судьба.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,33
  Loading...

  Обслуговування

 • “Monobank” працює в Україні під брендом “ЮніверсалБанк”.

  «Universal Bank» почав працювати в Україні з початку 1994 року. Стрімкий розвиток банку почалося в 2006 році, після того як акції банку стали належати Eurobank Group. Уже через рік після зміни акціонера, активи банку зросли на 230%. В на початку 2015 року «Universal Bank» зайняв 14 місце в 20-ці найбільш стійких банків країни, про це заявило видання «Forbes-Україна». Починаючи з 2006 року «Universal Bank», не один раз отримував позитивні відгуки від рейтингових агентств. Динамічний розвиток банку, а також регулярне збільшення капіталу, створює банку репутацію надійного і стабільного партнера.

  У 2015 році «Universal Bank», був відзначений журналом «Деньги», як один з найнадійніших банків країни. Так само про надійність банку говорить те, що він є членом Фонду гарантування вкладів фізосіб.
  Статутний капітал банку на початок 2015 року склав 1,175 млрд. Гривень. Завдяки своєму сталому капіталу, банк активно розвивається, а також бере участь у розвитку та інвестування економіки України. Банк надає банківські послуги для розвитку малого і середнього бізнесу.

  Банк надає широкий спектр банківських послуг приватним та корпоративним клієнтам. Клієнтам банку доступні такі послуги: видача та обслуговування пластикових і кредитних карт, іпотечні кредити, депозитні програми. Це лише невелика частина переліку послуг, які надає банк.

  Завдяки підтримці акціонерів банку, а також європейським стандартам роботи, банк досяг репутації стабільного та гідного довіри банку.

  На території України «Universal Bank» працює в 18 областях.

  На даний момент Ви можете оформити карту MONOBANK і отримати її в будь-якому з відділень «Universal Bank» або з доставкою додому.