Картка від “Sportbank”

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,08
Loading...

від 0,16% на добу% річних

Сума кредитудо 100 000 грн

Час на оформленнявід 15 хв.

Термін дії5 років

Вимоги до позичальника

З собою мати паспорт та код

Які потрібні документи?

Потрібні паспорт та код

Умови

 • Кредитный ліміт до 100 000 грн
 • Невисокий процент комісій

5 2 2 особи

отримали кредит!

Схвалено 522 заяви з 589

 • Суть кредитної програми
 • Інші кредитні картки
 • Відгуки
 • Інформація про банк
 • Sportbank – представник популярного нині напрямку мобільного банкінгу. Цільовою аудиторією є активні молоді люди (приставка «спорт-» в назві говорить сама за себе). Нижче розглянемо умови, на яких можна оформити кредитну картку в цьому банку.

  Платіжна система – Mastercard. Максимальний кредитний ліміт по кредитній картці Sportbank – 100 тисяч гривень. Грейс-період при першому використанні кредитних коштів становить 120 днів, в подальшому – 62 дня. Після виходу з пільгового періоду ставка становить 0,16% в день, при простроченні – 0,26% в день.

  Готівкові кошти рекомендується знімати в банкоматах «Оксі Банку» – до 50 тисяч гривень на місяць без комісії. В інших банкоматах можна знімати кеш безкоштовно не більше п’яти разів на місяць, понад – стягується комісія в 10 гривень. Комісія за видачу та переказ кредитних коштів – 4,9%. Також на залишок особистих коштів понад 100 гривень нараховується 12%.

  Також Sportbank нараховує 10%-й кешбек на оплату товарів і послуг, пов’язаних зі спортом: це може бути оплата абонементів в спортклубі, покупка спортивного одягу або інвентарю, відвідування боулінгу та більярдних клубів.

  Оформлення та перевипуск картки безкоштовні. Для цього необхідно завантажити додаток на смартфон, сфотографувати документи і вибрати спосіб отримання: в точці видачі або доставкою додому кур’єром.

 • Оформити картку Монобанк

  Кредитна картка від “Monobank”

  Кредитний ліміт до 100 000 грн

  Миттєве оформлення онлайн

  Кешбек – до 20%!

 • Немає відгуків

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,09
  Loading...

  Обслуговування

 • Sportbank – мобільний банк, орієнтований на молодіжну аудиторію. Його умови вигідні в першу чергу тим, хто веде активний спосіб життя – Sportbank повертає частину коштів, витрачених на все, що пов’язано із заняттям спортом. Але про все по порядку.

  Так, Sportbank пропонує гривневу кредитну картку платіжної системи Mastercard з кредитним лімітом до 100 тисяч гривень. Пільговий період тут становить 120 днів при першому використанні кредитних коштів і 62 дня – при наступних. Ставка по виходу з пільгового періоду – 0,16% на добу, в разі прострочення – 0,26% в день.

  Без комісії готівку можна знімати або до п’яти разів на місяць в будь-яких банкоматах, або до 50 тисяч гривень щомісяця в банкоматах «Оксі Банку». Понад – комісія в 10 гривень. У разі зняття та переказу кредитних коштів стягується комісія в 4,9% від суми.

  Як ми вже відзначали вище, за оплату товарів та послуг в категорії «спорт» Sportbank повертає 10% від витраченого. Це може бути покупка спортивного одягу і товарів в відповідних магазинах, оплата відвідувань спортклубів, басейнів і так далі, боулінгу та більярдних клубів.

  Для оформлення картки необхідно завантажити на смартфон мобільний додаток, сфотографувати паспорт і ІПН, вибрати спосіб отримання – в одній з точок видачі або доставкою кур’єром додому.