Картка від “Sportbank”

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,08
Loading...

від 0,16% на добу% річних

Сума кредитудо 100 000 грн

Час на оформленнявід 15 хв.

Термін дії5 років

Вимоги до позичальника

З собою мати паспорт та код

Які потрібні документи?

Потрібні паспорт та код

Умови

 • Кредитный ліміт до 100 000 грн
 • Невисокий процент комісій

5 2 2 особи

отримали кредит!

Схвалено 522 заяви з 589

 • Суть кредитної програми
 • Інші кредитні картки
 • Відгуки
 • Інформація про банк
 • Sportbank – представник популярного нині напрямку мобільного банкінгу. Цільовою аудиторією є активні молоді люди (приставка «спорт-» в назві говорить сама за себе). Нижче розглянемо умови, на яких можна оформити кредитну картку в цьому банку.

  Платіжна система – Mastercard. Максимальний кредитний ліміт по кредитній картці Sportbank – 100 тисяч гривень. Грейс-період при першому використанні кредитних коштів становить 120 днів, в подальшому – 62 дня. Після виходу з пільгового періоду ставка становить 0,16% в день, при простроченні – 0,26% в день.

  Готівкові кошти рекомендується знімати в банкоматах «Оксі Банку» – до 50 тисяч гривень на місяць без комісії. В інших банкоматах можна знімати кеш безкоштовно не більше п’яти разів на місяць, понад – стягується комісія в 10 гривень. Комісія за видачу та переказ кредитних коштів – 4,9%. Також на залишок особистих коштів понад 100 гривень нараховується 12%.

  Також Sportbank нараховує 10%-й кешбек на оплату товарів і послуг, пов’язаних зі спортом: це може бути оплата абонементів в спортклубі, покупка спортивного одягу або інвентарю, відвідування боулінгу та більярдних клубів.

  Оформлення та перевипуск картки безкоштовні. Для цього необхідно завантажити додаток на смартфон, сфотографувати документи і вибрати спосіб отримання: в точці видачі або доставкою додому кур’єром.

 • Кредитна картка Голд приватбанк

  Кредитна картка GOLD від “ПриватБанк”

  Кредитний ліміт до 75 000 грн

  Миттєве оформлення

  Обслуговування у банку без черги

  Логотип картки "Універсальна" від Приватбанку

  Картка від “Приватбанк” “Універсальна”

  До 50 000 грн

  Оформлення за 15 хв.

  Безвідсотковий період до 55 днів

  Оформити картку Монобанк

  Кредитна картка від “Monobank”

  Кредитний ліміт до 100 000 грн

  Миттєве оформлення онлайн

  Кешбек – до 20%!

  Кредитна картка від “Sportbank”

  Кредитний ліміт до 100 000 грн

  Миттєве оформлення

  Обслуговування у режимі онлайн

 • Немає відгуків

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,09
  Loading...

  Обслуговування

 • Sportbank – мобільний банк, орієнтований на молодіжну аудиторію. Його умови вигідні в першу чергу тим, хто веде активний спосіб життя – Sportbank повертає частину коштів, витрачених на все, що пов’язано із заняттям спортом. Але про все по порядку.

  Так, Sportbank пропонує гривневу кредитну картку платіжної системи Mastercard з кредитним лімітом до 100 тисяч гривень. Пільговий період тут становить 120 днів при першому використанні кредитних коштів і 62 дня – при наступних. Ставка по виходу з пільгового періоду – 0,16% на добу, в разі прострочення – 0,26% в день.

  Без комісії готівку можна знімати або до п’яти разів на місяць в будь-яких банкоматах, або до 50 тисяч гривень щомісяця в банкоматах «Оксі Банку». Понад – комісія в 10 гривень. У разі зняття та переказу кредитних коштів стягується комісія в 4,9% від суми.

  Як ми вже відзначали вище, за оплату товарів та послуг в категорії «спорт» Sportbank повертає 10% від витраченого. Це може бути покупка спортивного одягу і товарів в відповідних магазинах, оплата відвідувань спортклубів, басейнів і так далі, боулінгу та більярдних клубів.

  Для оформлення картки необхідно завантажити на смартфон мобільний додаток, сфотографувати паспорт і ІПН, вибрати спосіб отримання – в одній з точок видачі або доставкою кур’єром додому.