Кредитна картка від Monobank

monobank картка

Про Monobank зараз чують багато українців, особливо молодь. Колишні співробітники ПриватБанку вирішили застосувати свій досвід в новій справі і створили унікальний і абсолютно новий для України продукт – інтернет-банк без офісів і відділень. Основна діяльність сервісу обертається навколо видачі споживачам кредитних карток з певним кредитним лімітом. До речі, в Monobank стверджують, що відсоткова ставка у них – найнижча в порівнянні з усіма банками і МФО країни. Чи так це, чи вигідні карти від даної компанії і в чому полягають її послуги, поговоримо прямо зараз.

Що таке Monobank?
По суті, даний сервіс – складова всім відомого Universal Bank. Всі договори на оформлення і відкриття кредитних карт Monobank характеризують сервіс як один з пакетів послуг керівного фінансової установи. Проте, у Monobank є своє дуже зручний мобільний додаток та технічна підтримка.

Процес оформлення кредитної картки
Щоб отримати і користуватися картою від Monobank клієнти не повинні вистоювати величезні черги у відділеннях, чекати рішення про видачу кредиту годинами і збирати купи документів.

Процедура оформлення картки досить проста:

  1. Для початку необхідно завантажити і встановити на смартфон мобільний додаток Monobank.
  2. Програма запропонує сфотографувати паспорт громадянина України, а також ідентифікаційний код.
  3. Наступний крок – отримання карти. Є два варіанти – ви можете забрати кредитку в будь-якому найближчому відділенні Universal Bank або замовити кур’єрську доставку. У будь-якому випадку, ця послуга абсолютно безкоштовна. Для того щоб отримати карту, необхідно буде підписати копії документів і договору.
  4. Отримавши карту, її необхідно сфотографувати та активувати, скориставшись додатком в смартфоні. Система також запропонує підібрати для вашої карти пін-код.
  5. Тепер картою можна користуватися, вона активована.

Умови та переваги кредитної картки від Monobank
Всі карти мають чіп і забезпечені функцією безконтактної оплати. Це набагато спрощує процедуру оплати покупок практично в будь-якій торговельній точці України. На вигляд карта нічим не відрізняється від звичайних «пластиків» українських банків. Єдине – її темний колір, що часом ще не знайомих з Monobank продавців змушує сумніватися в автентичності картки і розглядати її трохи довше інших кредиток.

Картки від Monobank видаються і обслуговуються абсолютно безкоштовно, вам не доведеться сплачувати додаткові комісії за користування коштами.

Пільговий період по карті – до 62 днів. Вклавшись в цей термін, вам не доведеться переплачувати відсотки. Максимально доступний кредитний ліміт – 100 000 грн. При цьому сервіс славиться найнижчою по країні процентною ставкою – всього 3,2% на місяць. Обов’язковий платіж складе всього 5% від суми, але не менше 100 грн та не більше повної вартості кредиту. Як правило, кошти на карту необхідно внести пізніше останнього робочого дня поточного місяця. За зняття особистих грошей з картки клієнт оплачує всього 0,5% від суми. Якщо вам знадобилося перевести в готівку кредитні кошти, враховуйте, що система візьме з вас додаткові 4% від суми. Важливо вносити кошти вчасно, так як з першого дня прострочення нараховується штраф, а процентна ставка подвоюється.

Вимоги до позичальників
На відміну від правил будь-якого українського банку, Monobank не вимагає стоси документів і довідок. Для оформлення кредитної картки громадянину України має бути від 16 до 75 років, а з обов’язкових документів знадобляться тільки ідентифікаційний код і паспорт. Оформляти страховку і подавати довідки про доходи – необов’язково.

Принцип роботи програми
Як ми вже з’ясували, без програми для мобільного телефону не тільки не вийде оформити кредит, а й користуватися картою в подальшому. Тому варто більш детально розглянути принцип роботи мобільного застосування Monobank.

Звичайно, в наш час вже мало кого здивуєш тим, що для стабільної роботи того чи іншого додатка необхідно мати «прокачаний» смартфон. Для установки і оптимально швидкого користування додатком власники смартфонів на системі Android повинні упевнитися, що версія прошивки – не нижче 4,4. Що ж стосується користувачів «яблук», то в вашому iPhone версія iOS повинна стартувати від 10.0. Всі версії операційних систем нижче позначених не дозволять вам повноцінно користуватися додатком.

Послуги та оплата в додатку
На перший погляд, функціонал Monobank мало чим відрізняється від звичного багатьом Приват24. Це й не дивно, адже розробники – колишні топ-менеджери Приватбанку. Проте, мобільний додаток від Monobank має на порядок менше можливостей, ніж аналогічний сервіс найбільшого банку. Втім, є і переваги. Наприклад, в Monobank набагато зручніше поповнити мобільний телефон. Якщо номер є у вашій телефонній книзі, то вже з перших цифр додаток знайде його – і весь номер повністю, як в Приват24, вводити не доведеться. Як і його конкурент, Monobank дозволяє додавати карти інших українських банків і прив’язувати їх до оплати кредиту.

Для зручності користування сервіс, розпізнавши банк, що видав картку, розфарбовує її в певний колір. Наприклад, карти Приватбанку стають зеленими, ПУМБу – червоними і т.д.

Тарифи
За допомогою програми і карти Monobank можна оплачувати комунальні рахунки, переказувати кошти на карти і реквізити інших банків, організацій і компаній. Але сервіс в цьому має явну перевагу перед багатьма іншими. Всі переклади, від поповнення мобільного телефону або Інтернету до оплати рахунків, – не тарифікуються, тобто абсолютно безкоштовні. Те ж стосується і комісії за конвертацію валют. Наприклад, в тому ж Приватбанку доведеться сплатити певну суму, а Monobank і дану операцію зробив безкоштовною.

Кешбек
На початку кожного нового місяця Monobank пропонує своїм клієнтам шість категорій покупок, з них потрібно вибрати тільки дві. Саме розраховуючись карткою в закладах і торгових точках, які належать до обраних категоріях, ви отримуєте відсоток від покупок у вигляді кешбека. В середньому за розрахунок карткою, використовуючи кредитний ліміт, ви отримуєте по 1% від суми витрати. Якщо ж витрачали власні кошти, вам повернеться від 2 до 20%. Рахунок кешбека не пов’язаний з поточним рахунком карти, гроші потрібно виводити на основний баланс на свій розсуд. При цьому сума повинна бути не нижче 100 грн, також більше 500 грн на місяць вивести не можна.

Відсотки на залишок коштів
Підключивши відповідну послугу, клієнт, зберігаючи на карті особисті кошти, щомісяця отримуватиме по 10% в залежності від суми на поточний рахунок. Важливо, щоб сума власних коштів не опускалася нижче 100 грн, так як відсотки нараховуються тільки на залишок, що перевищує цю суму.

Розстрочка
Всі, хто стикався з «Оплатою частинами» від Приватбанку або іншого українського банку, не знайдуть для себе щось нове. По суті, розстрочка від Monobank має такі ж умови, як і інші аналогічні, але за відгуками більш гнучка.

Страхування кредиту
Дана послуга, як і в Приватбанку, не є обов’язковою, але Monobank пропонує і її. На випадок втрати роботи, проблем зі здоров’ям або несподіваних фінансових труднощів ви можете оформити страховку кредитного ліміту. Вартість – всього 0,7% від заборгованості, розрахованої за минулий період.

Безпека платежів
В даний час сервіс активно розробляється і доповнюється. Сьогодні Monobank йде в ногу з часом, майже щодня додаючи все нові і нові способи захисту персональних даних. Наприклад, якщо на початку роботи сервіс не мав навіть підтвердження платежів, то зараз з цим все в порядку. Єдиний мінус, на який варто звернути увагу, це однакові паролі безпеки для введення пін-коду карти і входу в мобільний додаток.

Інші переваги Monobank
Багато хто відзначає майже блискавичну швидкість зарахування коштів з карти Monobank на рахунки інших підприємств і банків. Наприклад, при переказі грошей на карту Приватбанку, кошти зараховуються протягом 10 секунд.

Судячи з усього, можна підсумувати: оформляти кредитну карту від Monobank варто. В першу чергу, вона дійсно безкоштовна. Якщо не брати до уваги комісію за зняття готівки. З іншого боку, карту можна зробити транзитною, переводячи кошти на інші рахунки, переважно – дебетових карт, і вже знімати гроші з них, тоді ніякої комісій платити не доведеться. Також карта від Monobank сподобається любителям кешбеку, особливо якщо активно нею користуватися.

Oдин коментар

Олесь

Користуюся вже десь півроку. Дійсно зручно. Правда кешбек стали урізати потихеньку, але нічого дивного – всім не вистачає, банку теж їсти хочеться. Комуналка + інтернет + мобільний – без комісії. Відправлення грошей іншим користувачам монобанк – без комісії. Багато інших цікавих речей.

Додати коментар