«Кредит Європа Банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 2,00
Loading...

Головне управління: 03150, Україна, Київ, вул. Червоноармійська, , 77а

Телефони: 0 800 304-05-06

Присутність в регіонах: представлений в 10-ти регіонах

Сайт банку: www.crediteurope.com.ua

 • Фото офісу "Кредит Європа Банку"Публічне АТ «Кредит Європа Банк» з’явилося під найменуванням закрите АТ «Фінансбанк» влітку 2006 р. Запрацювала ж на повну силу банківська установа напочатку 2007-го. Влітку цього року кредитна організація була перейменована в закрите АТ “Кредит Європа Банк”, а восени 2009 р. банк був перетворений вже в публічне АТ.

  Банківська установа в основному спеціалізується на кредитуванні, прийомі депозитних вкладів, обслуговуванні клієнтських рахунків, розрахунково-касових операціях, валютному обміну, наданні гарантійних зобов’язань і роботі з цінними паперами.

  Публічне АТ «Кредит Європа Банк» знаходиться під повним контролем транснаціонального фінансового холдингу Credit Europe Group NV, який входить до списку найбільших багатопрофільних фінансових груп в Європі. Холдингу належать всі акції нашого українського банку.

  Credit Europe Group NV почав роботу в 1994 р. і в нинішній час холдинг можна назвати одниєю з десяти найвпливовіших банківських організацій Нідерландів. У холдингу працюють понад 6 тисяч співробітників в 11 різних державах, а загальне число клієнтів перевалило за трьохмільйонну позначку.

  Публічне АТ «Кредит Європа Банк» займається своєю діяльністю на підставі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 232 від 14 жовтня 2011р. і виступає як член фонду гарантованості приватних внесків на основі свідоцтва номер 185 від 2012 р.

  За інформацією про фінансову діяльність банківської установи на середину 2013 р. сукупні активи «Кредит Європа Банку» перевалили за позначку в 767 мільйонів грн., сукупні зобов’язання виросли до 1 млрд. 153 мільйонів грн. Власний капітал з часткою меншості склали близько 614 мільйонів грн.., статутний капітал – 505 мільйонів гривень.

  Як вже було сказано єдиним акціонером публічного АТ «Кредит Європа Банк» виступає Credit Europe Group NV.

  Наглядову раду кредитної організації очолює Ф. Онур Умут. Крім нього до ради також входять М. Гюлесджі, М. Енвер Башбай, Ф. Бозер і Л. Карача.

  Посаду голови правління «Кредит Європа Банк» займає Ю. Дагтекін зі своїм заступником – І. Нємчі. Також членом правління є О. Анліатамер.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 2,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Кредит Європа Банк»

Кредитні картки від «Кредит Європа Банк»