Кредит від “Ідея Банк”

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,38
Loading...

від 20% річних

Сума до 200 000 грн

Час поперед. рішення 1 хв.

Кредитуваннядо 5 лет

Щомісячний платіжіндивідуально

Вимоги до позичальника

Громадянин України. Працюючий офіційно/не офіційно.
Мінімальний статок в місяць: 2000 грн.

Які потрібні документи?

Паспорт громадянина України, ідентифікаційний номер.

Умови

Кредит без доручень та поручителів
Дострокове погашення без штрафних санкцій
Точну відсоткову ставку Вам повідомлять після подачі заяви

1 3 5 людей

отримали кредит!

135 людей вже отримали кредит!

 • Суть кредитної програми
 • Подібні кредити
 • Відгуки
 • Інформація про банк
 • “Ідея Банк” – один з найбільших та найстаріших банків України (вже більше 25 років на банківському ринку країни) пропонує Вам вигідний кредит до 200 000 грн з терміном кредитування до 5 років.

  Низькі відсоткові ставки, відмінне обслуговування клієнтів, попереднє рішення щодо видачі кредиту вже через 1 хвилину після подачі заявки!

  Скористайтеся усіма перевагами сучасного банку “Ідея Банк” і довірте саме йому кредитувати Вас.

  Після оформлення кредиту Ви залишитеся задоволені, банк може гарантувати Вам якісне обслуговування і швидку видачу необхідної суми кредиту.

  Переваги оформлення кредиту від «Ідея Банк»:

  ✔ Сучасний банк з європейськими цінностями і принципами роботи;
  ✔ Швидкий зв’язок із клієнтами і оперативне ухвалення рішення про видачу кредиту;
  ✔ Високий відсоток прийняття позитивних рішень по кредитних заявках.

  Вимоги до позичальників:

  ✔ Вік: 23-75 років
  ✔ Працевлаштування – офіційне і не офіційне (працювати повинен обов’язково)
  ✔ Дохід: від 2000 грн.

 • Логотип финлайн

  Кредит на картку від “Фінлайн”

  Вибір з декількох МФО

  Гроші онлайн!

  Перша позичка – 0% річних!

  Логотип финлайн

  Кредит від “Фінлайн”

  Вибір з декількох банків

  Швидке рішення

  Мінімум документів

  Кредит на картку від “Miloan”

  Сумма позики до 12 000 грн

  Гроші на картку банка Visa Mastercard

  Оформлення позики до 15 хв

  Кредит від Moneyveo

  До 8000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

 • № 1 НезадоВОВлений

  09.06.2019

  Умови у Ідея Банку непогані, відкрив там депозит. Але ж обслуговування просто КОШМАРНЕ! Як не прийду у відділення – то консультантів не вистачає, черги, то в них перерва, сидять та чаї ганяють. Вже думаю нафіг забрати гроші і перейти в інший банк, де клієнтів поважають! Для чого витрачати гроші на рекламу, маркетинг і все інше, якщо такий жаг у відділеннях? Це ж все псує!

  Відповісти

  № 2 ОлегКиїв

  25.05.2019

  Працював з ними як юридична особа. Та останнім часом почали мовчки піднімати відсоткі за зняття готівки по чеку. На мої запитання стосовно цього, відповісти не можуть. Тільки друг на друга кивають. До цього моменту було все гаразд у нашій співпраці.

  Відповісти

  № 3 юля

  30.01.2019

  Жахлий банк, жахливі люди!!! Займаються телефонним терором, на рахунок кредитування нічого не можу сказати, але я стала жертвою по телефону. Мій номер залишили коли брали кредит, не питаючи мого дозволу, я абсолютно цього не знала, що вже є порушенням, тому, що банк, хоча б має перетелефонувати і запитати чи даю згоду, дзаонять по 10 раз на день, кожного разу з іншого номера, те, що я пояснюю, що не знаю, не спілкуюсь з людиною, що залишила мій номер, ім байдуже…. так що буди писати на них скаргу, якщо не допоможе то напишу ще в поліцію.

  Відповісти

   № 3.1 відповідь від Експерт з кредитування

   31.01.2019

   Юлія, це Вам телефонує не банк, а колектори. Вони не мають відношення до банку і методи у них, на жаль, можуть бути дуже сміливими. Шкода, що Ви потрапили в таку ситуацію. Зателефонуйте в банк і повідомте про це.

   Відповісти

  № 4 Валерій

  13.03.2018

  Користувався послугами цього банку з рік, потім перейшов все ж таки повністю на приват, приват-24 найкращий інтернет банкінг, у інших в тому числі у ідея банку він все ж гірший, але це моя думка.

  Відповісти

  № 5 Людмила

  22.12.2016

  Жахливі відсотки. Хотіла взяти 50000 на 5 років, а коли прорахувала відсотки, виявилось, що переплата за такий період 249%, тобто, віддати треба 250000. Це ж справжній грабіж. А держава мовчить і все підтримує.

  Відповісти

   № 5.1 відповідь від Експерт з кредитування

   02.01.2017

   Людмило, 5 років це дуже великий термін, ми наразі живемо у незрозумілій ситуації, тож банки страхують себе. Ніхто не буде видавати гроші собі у збиток. Але крім того, якщо 249 відсотків за весь період – Ви неправильно порахували.
   249% від 50000 грн дорівнює 124500 грн. Будь ласка, користуйтеся онлайн калькуляторами кредиту.

   Відповісти

  № 6 olga 123

  20.10.2015

  Не можу сказати нічого хорошого про цей банк ,дуже хамовиті люди працюють в цій установі, яке взагалі мають право розголошувати особисті дані та погрожувати в соцмережах.

  Відповісти

   № 6.1 відповідь від Експерт з кредитування

   21.10.2015

   Olga, слід зазначити, що будь-які працівники банків можуть на Ваш погляд стати “хамовитими” чи навіть дуже зухвалими.

   Але, судячи з Ваших слів ми бачимо, що:

   1. Ви заборгували банку
   2. Заборгували давно
   3. Не віддаєте гроші

   З цього всього можна зробити висновок, що не сам банк розголошує ваші дані, а банк передав Ваш борг колекторам, і саме вони зв’язуються з вами у соціальних мережах.

   Будь ласка, будьте уважні та не допускайте того, щоб Ваш борг опинився у колекторів.

   Тож, можна сказати, що не банк є поганим, а склалася така ситуація. Ми не захищаемо банк, тому що ми не є його співробітниками, просто констатуємо факт.

   Відповісти

  № 7 Машер

  26.06.2015

  Взяла тут зараз у скрутне становище, покищо не жалкую.

  Відповісти

  № 8 Аліна

  24.10.2014

  Нормальний банк. Було потрібно зробити декілька платежів. Зустріли усмішкою, все зробили швидко, нарекань на цей банк нема, гарно працює!

  Відповісти

  № 9 Тетяна

  29.09.2014

  Я вже протягом чотирьох місяців працюю у цій установі,займаюся реструктуризацією кредитних боргів. Маю вам сказати, що банк досить лояльний і до клієнтів, що хочуть чесно вирішувати свої фінансові труднощі ставиться досить доброзичливо.

  Відповісти

  № 10 Евгения

  23.09.2014

  уже 2 года выплачивала автокредит через ИдеяБанк. Погасила досрочно, но заполняла кучу бумажек. Довольна, что распрощалась с банком.

  Відповісти

  № 11 Марія

  13.09.2014

  У цьому банку є реальна можливість купувати конфісковані за виплачені кредити авто за приємними цінами)хай Вам щастить)

  Відповісти

  № 12 Микола Ігнатович

  08.08.2014

  Банк нормальний по умовам кредитування. Але санкції за прострочення кредиту жорстокі! Будьте обережні!!

  Відповісти

  № 13 Валентин

  14.07.2014

  То є нормальний банк. Не погано що відділень багато та швидко проходить оплата у касі, чого не скажеш про той же Приват.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

 • Фото відділення банку "Ідея"

  Публічне АТ «Ідея Банк» виступає в якості члена фонду гарантованості вкладів фізосіб на підставі свідоцтва під номером 58 від 2 вересня 1999 р. У 2009 р. «Ідея Банк» став першим у країні з видачі автомобільних кредитів. В даний час майже чверть усіх придбаних в кредит автомобілів в Україні сплачуються даною банківською установою.

  Кредитна організація розраховувала на збереження свого стрімкого зростання і збиралася потрапити до число сорока найбільших вітчизняних банківських установ в 2013 р. Публічне АТ «Ідея Банк» не відмовлятиметься від подальшого розширення свого представництва в регіонах і збільшення спектру надаваних продуктів на банківському ринку. Так з останніх нововведень можна відзначити інтернет-банкінг, який запрацював восени 2012 р. Зараз кредитна організація має у своєму розпорядженні понад сотню офісів по всій країні.

  Влітку 2013 р. публічному АТ «Ідея Банк» виповнилося 24 роки. Банківська установа почала функціонувати в один час з нинішньою банківською системою нашої країни, що виникла на зорі формування вільного ринку в Україні.

  Публічне АТ «Ідея Банк» має цілий ряд своїх досягнень:

  • У 2009 р. перемога в категорії «Краща банківська установа, що працює зі страховими компаніями» у рейтингу «Банківська установа року» на думку видання «Банкір».
  • У 2010 р. перемога в категорії «Краща банківська установа по роботі з населенням» у рейтингу «Банківська установа року» на думку видання «Банкір».
  • У 2012 р. перемога в категорії «Автомобільне кредитування року» в популярному інтернаціональному рейтингу «Вибір 2012 р.».
  • У 2013 р. перемога в категоріях «Краща банківська установа за наданими послугами, продуктами і клієнтським проектами», а також «Найякісніший сервіс банку» у рейтингу «Банківська установа, що заслуговує довіри» на думку видання «Банкір».
  • У 2013 р. 13-й рядок у списку кредитних організацій за лояльністю клієнтів і стресостійкості на думку інтернет-порталу «Мінфін». Список стійкості вітчизняних банківських установ публікується поквартально, в попередньому кварталі «Ідея Банк» був лише 34-м.

  Фото офісу банку "Ідея"За опублікованою інформації про фінансову діяльність публічного АТ «Ідея Банк» станом на кінець 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 2 млрд. 866,5 мільйонів грн., сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 2 млрд. 529 мільйонів грн . Власний капітал був на рівні 337,5 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював 180,5 мільйонам гривень.

  Ключовим власником акцій публічного АТ «Ідея Банк» виступає польський Getin Holding SA. Велика частина акцій (близько 92 відсотків) останнього належить одному з найбагатших людей у Польщі – Л. Чарнецькі. Серед власників акцій холдингу також помічені фірма «Гарант Плюс» з 7,23 відсотками акцій, дві юрособи з 0,64% акцій і 90 фізосіб з 0,1% акцій.

  Правління публічного АТ «Ідея Банк» очолює Рязанцев А. В., до складу правління входять М. Рафал Костковські, А. Шиманюк, Кузьо В. В., Я. Кшиштоф Хлонд, М. Труш, Романюк Н. С., З. Капрала і А. Кубинські.