Кредит готівкою вiд “UnexBank”

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,09
Loading...

от 12% річних

Сума кредиту до 50 000 грн

Час для оформлення 30 хв.

Термін погашеннядо 36 мес.

Щомісячний платіжіндивідуально

Вимоги до позичальника

Громадянин України старше 21-65 років. Офіційне працевлаштування.

Які потрібні документи?

Довідка про доходи, паспорт та ІПН.

Умови

— Довідка про доходи за останні 6 міс.
— Кредит під будь-які потреби
— Можна погасити послугою "регулярний платіж"
— Макс. річна ставка 12%

3 6 7 осіб

отримали кредит!

Уже 367 осіб оформили кредит!

 • Суть кредитної програми
 • Подібні кредити
 • Відгуки
 • Інформація про банк
 • АТ «ЮНЕКС БАНК» — універсальний банк, який працює на ринку України з 1993 року. Від початку своєї діяльності банк співпрацює з великими корпораціями у центральних та промислових регіонах країни, а з 2017 року також активно розвиває роздрібний бізнес: кредитування фізичних осіб, карткові проекти та онлайн-сервіси. Банк пропонує широкий спектр сучасних банківських продуктів та послуг для юридичних та фізичних осіб. Наразі банк представлений у 13 регіонах України, де нараховує 21 відділення та 30 торгових точок.

  У лютому 2019 року Рейтингове агентство «IBI Рейтинг» підвищило рейтинг надійності банківських вкладів до рівня 4+ (висока надійність), а рівень кредитного рейтингу до «uaА-» із прогнозом «стабільний». В 2017 та 2018 роках «ЮНЕКС БАНК» увійшов в рейтинг «ТОП-50 провідних банків України», (46 та 33 місце відповідно), піднявшись у 2018 році на 13 позицій.

  АТ «ЮНЕКС БАНК» є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

 • Онлайн позика вiд “CreditPlus”

  Позика до 5 000 грн

  Перша позика під 0%

  Оитримати позику за 7 хв

  Кредит від Microcash

  До 15000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит від CreditBox

  До 20000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Онлайн позика вiд “CreditKasa”

  Кредит до 10 000 грн

  Паспорт та ІПН

  Швидко на картку банка

 • № 1 Dastic

  15.09.2019

  Це невеликий банк зі своїми перевагами та недоліками. Ніколи не чекаєш в чергах – це плюс, а мінусом є те, що не завжди консультанти що у відділенні, що у телефонному режимі можуть компетентно відповісти на задані питання. Ну а у цілому все гаразд. Депозити віддають нормально.

  Відповісти

  № 2 Cirir

  02.08.2019

  Банк невеликий, але доволі надійний, маю в ньому депозит вже кілька років. Те, що банк кризу пережив, багато говорить. Бувають проблеми, що немає валюти у касі, наприклад, але ж це не так жахливо.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,43
  Loading...

  Обслуговування

 • ПАТ “ЮНЕКС БАНК” – універсальний банк, який працює на ринку України з 1993 року. C початку своєї діяльності банк активно співпрацював переважно з великими корпораціями в центральних і промислових регіонах країни. З 2011 року банк динамічно розвиває мережу відділень і надає повний спектр фінансових послуг корпоративному бізнесу, підприємцям, а також приватним клієнтам. В даний час офіси банку представлені в 13 регіонах Украіни.ПАО “ЮНЕКС БАНК” – банк нового покоління. Сьогодні, коли світ знаходиться в пошуку нових фінансових підходів, ми розвиваємося і впроваджуємо інновації. Ми віримо в успіх наших клієнтів і допомагаємо їм ставати фінансово сильніше, створюючи рішення для нового времені.ПАО “ЮНЕКС БАНК” є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.