Кредит готівкою вiд “ОТП Банк”

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,09
Loading...

від 10% річних

Сума кредиту до 750 000 грн

Час на оформлення Від 1 години

Термін погашеннядо 84 міс.

Щомісячний платіжіндивідуально

Вимоги до позичальника

Громадянин України старше 25-65 років. Офіційне працевлаштування.

Які потрібні документи?

Довідка про доходи, паспорт та ІПН.

Умови

— Довідка про доходи за останні 6 міс.
— Кредит під будь-які потреби
— Відсоткова ставка – від 10% річних

2 3 7 осіб

отримали кредит!

Вже 237 осіб оформили кредит!

 • Суть кредитної програми
 • Подібні кредити
 • Відгуки
 • Інформація про банк
 • Відтепер не потрібно пам’ятати суму щомісячного платежу за кредитом чи телефонувати до довідкового центру. Ви зможете з легкістю отримати інформацію щодо вашого кредиту за допомогою SMS.

  Варто лише надіслати SMS – повідомлення на короткий номер 9707 вказавши наступну інформацію у sms номер кредитного договору (10 цифр).

  Вартість відправлення SMS-повідомлення – 0,94 грн. для абонентів національних GSM операторів.

  Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ. Тільки для повнолітніх. Тел.: 044 498-88-44, 044 290-92-34, (у робочі дні банку з 8:00 до 20:00, у вихідні дні з 9:00 до 18:00, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв’язку).

  Послуга СМС + Довідка

  Додаткова послуга, що надає Позичальнику можливість отримати Довідку від АТ ОТП Банку про закриття кредиту безкоштовно та забезпечує відправку обов’язкового переліку SMS-повідомлень (разові та щомісячні) на протязі терміну дії Кредитного договору, з метою контролю Клієнтом його платежів.

  • Вдячність ОТП Банку за оформлений кредит.
  • Щомісячне повідомлення про зарахування суми для погашення планового платежу.
  • Інформування Позичальника про повне погашення кредиту.
  • Офіційна Довідка АТ ОТП Банку про повне погашення кредитного договору на адресу реєстрації Позичальника.

  З’єднання з Довідковим центром через Skype (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Довідковим Центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).

   

 • Кредит від “Грошик”

  До 5000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Позика онлайн на картку вiд “Alexcredit”

  Позика до 10 000 грн

  Заявки приймаются автоматом

  Швидке оформлення кредиту

  Кредит від Credit7

  До 10000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

  Кредит від Mister Money

  До 5000 грн

  Оформлення онлайн

  Гроші приходять на картку

 • № 1 Vildberry

  03.09.2019

  Особисто мене в ОТП банку все влаштовує. Маю там депозит та нещодавно відкрила картковий рахунок – той, що для мандрівок преміальний. Дуже задоволена. Є, звісно, й негативні моменти – наприклад, черги, як я туди не прийду у відділення. Також були випадки, що протягом дня не можна було додзвонитися на гарячу лінію. Але ж це, як на мене, дрібниці, які можна виправити.

  Відповісти

  № 2 Олена Петрова

  23.05.2019

  Нам нараховують зарплатню на картку у цьому банку. Дуже не зручно працюючій на найманій роботі людині, тому що години роботи ті ж самі, що й у банку. Відділення у нас в Кривому Розі знаходиться в протилежній частині міста від моєї роботи. Не подобається, що консультаціі по телефону платні. Якщо потрібна готівка – потрібно майже пів міста пробігати у пошуках банкоматів. Мабуть найприкріше те, що я ВИМУШЕНА користуватися цим банком, тому що наша бухгалтерія не хоче змінити банк.

  Відповісти

  № 3 Михайло

  05.07.2018

  Тут є журналісти, які спеціалізуються на банківській темі, або правозахисники?

  У мене є зібраний особисто мною унікальний матеріал про “високі” стандарти роботи OTP Bank, Україна, а саме – про незаконний продаж контактних даних колишніх клієнтів колекторським фірмам!

  Прошу підтримати репостом! Дякую!

  Відповісти

   № 3.1 відповідь від Експерт з кредитування

   16.07.2018

   Михайло, Ви можете викладати свій матеріал навіть тут у коментарях, бо у нас вільна країна. Ми обов’язково опублікуємо, але хочу Вам сказати, що більшість українських і не тільки банків передають справу до колекторів, це навіть прописано у згоді на обробку та передачу особистих даних (у деяких випадках і колекторам), коли Ви берете кредит.

   Відповісти

  № 4 Валентина

  31.10.2014

  День добрый! Хочу отметить и поблагодарить сотрудницу Трипольского отделения банка “ОТП” (Днепропетровск) Анну (к сожалению, не запомнила фамилию девушки!). Именно она достаточно быстро и чрезвычайно профессионально помогла мне оформить досрочное погашение кредита, полностью заполнила все документы. Спасибо ей большое!

  Відповісти

   № 4.1 відповідь від Ірина

   04.03.2015

   Нормальний банк, користуюся. Завжди привітний персонал, який готовий піти на зустріч та роз’яснити будь-які питання. Якщо буду розміщувати депозит, то обов’язково піду в цей банк.

   Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

 • Офіс "ОТП Банку"Публічне АТ «ОТП Банк» є однією з найбільших українських банківських установ, які входять до числа лідируючих банків на вітчизняному кредитно-фінансовому ринку. В Україні ця кредитна організація з’явилася в 1998 р., заробивши до теперішнього часу стійке реноме як соціально орієнтованого банку, що відрізняється надійністю і стабільністю своєї роботи та обслуговує своїх клієнтів на світовому рівні.

  Кредитна організація була заснована навесні 1998 р. під назвою «Райффайзенбанк Україна» зі стовідсотковими іноземними інвестиціями.

  У 2001 р. кредитно-фінансова організація стала однією з десяти найбільших банківських установ країни.

  У 2006-му весь пакет акцій банку перейшов у власність OTP Bank Plc. з Угорщини, однієї з найбільших банківських установ своєї країни, яке займає чверть всього угорського банківського ринку. В результаті вітчизняна кредитна організація отримала нову назву «ОТП Банк».

  Крім угорського ринку OTP Bank Plc. представлений також і в країнах Східної і Центральної Європи – словацький, румунський, сербський, чорногорський, український, болгарський, хорватський і російський ринки. Загальна кількість клієнтів перевищує 12 мільйонів. Клієнти обслуговуються в більш ніж півтори тисячі офісів.

  На даний момент публічне АТ «ОТП Банк» являє собою «серце» фінансового холдингу, що включає в себе українські активи цього холдингу, а саме лізінгову компанію «ОТП Лізинг», компанію «ОТП Факторинг Україна», керуючу компанію «ОТП Капітал», компанію «ОТП Кредит» і компанію «ОТП Адміністратор пенсійних фондів». Всі перераховані вище організації працюють доволі успішно і займають лідируючі позиції у відповідних секторах кредитно-фінансового бізнесу.

  Банківська установа здійснює свою діяльність на підставі виданої Українським Нацбанком ліцензії номер 191 від п’ятого жовтня 2011 р. і входить до складу членів фонду страхування приватних внесків згідно посвідченню учасника номер 81 від 31 жовтня 2012 р.

  За інформацією про фінансову діяльність банківської установи на квітень-місяць 2013 р. сукупні активи «ОТП Банку» перевищили позначку в 19 млрд. 980 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання перевищили 16 млрд. 770 мільйонів гривень. Власний капітал з часткою меншості склав близько 3 млрд. 211 мільйонів гривень, а статутний капітал досяг показника в більш ніж 2 млрд. 868 мільйонів гривень.

  Фото "ОТП Банку"Єдиним власником акцій кредитної організації виступає OTP Bank Plc. з Угорщини.

  Наглядову раду банківської установи очолює І. Хамец. Крім нього в раду також входять А. Бечеі, А. Куммер, А. Сентпетері, І. Добош, І. К. Сюч Борошнєв та І. Мешко.

  Пост глави правління займає Т. Хак-Ковач. Також в правління входять Т. Проц, В. Мудрий, Лазепко Л. О. і Бініашвілі А. В.