Кредит від “Банк кредит Дніпро”

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

від 0.01% річних

Сума кредиту до 75 000 грн

Простые и понятные условия оформления 20 хв.

Термін погашеннядо 60 мес.

Ежемісячний платіжіндивідуально

Вимоги до позичальника

Громадянин України віком від 22-65 років. Обов'язкове працевлаштування

Які потрібні документи?

Постійний дохід, паспорт + ІПН

Умови

Кредит готівкою
- Термін кредитування: 12, 24, 36, 48 або 60 місяців на вибір
- Дострокове погашення - без штрафних санкцій
Прості та зрозумілі умови оформлення

3 0 2 осіб

отримали кредит!

Уже 302 особи оформили кредит!

 • Суть кредитної програми
 • Подібні кредити
 • Відгуки
 • Інформація про банк
 • Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, на сьогодні входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

  Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

  Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «у розвитку» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

  У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

  Банк Кредит Дніпро став одним із лідерів фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес» у номінаціях «Корпоративний партнер», «Агробанк», «Кращий сервіс для клієнтів МСБ», «Опора МСБ» у 2018-2019 роках, володарем першої премії Prostobank Awards-2018 у номінації найкращих роздрібних кредитів готівкою і переможцем у номінації «Ощадний банк для бізнесу» рейтингу «Банки 2019 року», лауреатом премії FinAwards 2019.

 • Кредит на картку від “Капуста у кишені”

  Займ до 7 000 грн

  Мати з собою паспорт

  Гроші на карті через 10 хв.

  Онлайн позика вiд “Cashberry”

  Кредит до 5000 грн

  Зручний кредит онлайн

  Оформлення кредиту до 15 хв

  Мікрозайм на картку вiд “BestCredit”

  Кредит до 10 000 грн

  Ид. код та паспорт

  Швидко за 5 хв

  Мікрозайм на картку вiд “Бистрозайм”

  Кредит до 10 000 грн

  Гроші на банківську картку

  Оформлення позики до 15 хв.

 • № 1 Serhiy

  18.09.2019

  Колись брав там кредит та є володарем їх кредитної картки. Що стосується кредиту, то мене привабило те, що вимоги до позичальника не такі сурові, як в інших банках, але ж відсотки «кусалися». Що до кредитної картки, то мене засмучує банкінг – він дуже малофункціональний, фактично можна тільки з картки на картку гроші переказувати та мобільний поповняти. Нема ніякого кешбєку… Треба керівництву якось замислитися, а то вже відстають від інших.

  Відповісти

  № 2 Kant

  07.08.2019

  Думав взяти в них кредит – умови непогані,та й це зробити не дуже важно як для банківських установ. Ось тільки я відгуків начитався, що їм свої дані залишати – собі дорожче. Потім будуть спамити вам, вашим контактним особам та й взагалі – родичам та близьким. Хто знає,правда це чи ні? Хто-небудь брав у Дніпра кредит кілька років тому, вам дзвонять?

  Відповісти

  № 3 Алиса

  22.04.2015

  Обрала цей банк тому що в ньому немає черг. Інші банки саме цим невигідно відрізняються. Персонал досить кваліфікований та уважний. Оформляла депозит – відсотки досить приємні.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

 • Фото офісу банку "Кредит Дніпро"Публічне акціонерне товариство «Банк Кредит Дніпро» пройшло процедуру своєї реєстрації в Українському Нацбанку влітку 1993 року під назвою АБ «Муніципальний банк». Наприкінці 1994 року кредитна організація змінила свою назву на АБ «Кредит-Дніпро». На даний час ця банківська установа є багатопрофільним кредитно-фінансовим закладом, який надає весь спектр найрізноманітніших продуктів у сфері банківського бізнесу. Банк працює і з юрособами, і з фізособами.

  Згідно з оприлюдненою Українським Нацбанком інформацією публічне акціонерне товариство «Банк Кредит Дніпро» являє собою одну з найбільших кредитних організацій країни за величиною своєї активної бази. Широке коло спеціалізованих видань регулярно залучають цю банківську установа в «десятку» найбільш стабільних кредитно-фінансових організацій України, в першу «п’ятірку» українських банківських установ за ступенем довіри населення і в першу «десятку» за ступенем захищеності приватних вкладів громадян. У різних регіонах України налічується близько дев’яти десятків відділень банку «Кредит Дніпро».

  Свою діяльність кредитна організація веде на підставі виданої українським Нацбанком ліцензії за номером 70 від 13 жовтня 2011 року. «Кредит Дніпро» входить до складу членів фонду страхування приватних внесків з вересня 1999 року.

  За наданою самою банківською установою інформацією за перший триместр 2013 р. сукупні активи кредитної організації перевищили позначку 7,5 мільярдів гривень, сукупні зобов’язання досягли показника майже в 7 мільярдів гривень. Власний капітал склав близько 601 мільйона гривень, а статутний капітал – понад 310 мільйонів гривень.

  Єдиним власником акцій банку «Кредит Дніпро» є кіпрська компанія Brancroft Enterprises Limited, власником якої виступає відомий вітчизняний підприємець В. Пінчук зі своєю сім’єю.

  Наглядову раду банка очолює Д. Н. Середенко. Пост правління займає П. А. Макаров зі своїми заступниками В. В. Палюрой і А. А. Алехіним. Крім того, в правління кредитної організації входять Є. В. Безугла, В. І. Кичун, а також П. В. Савчук.