Кредит від “Альфа Банк”

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,09
Loading...

від 19,99% річних

Сумадо 500 000 грн

Час оформлення1 год.

Термін кредитудо 5 років

Щомісячна комісія від1,66%

Вимоги до позичальника

 • Мінімальний вік— 25 років;
 • Офіційно підтверджений дохід;
 • Наявність паспорту гр. України та ІНН.

Які потрібні документи?

Паспорт та ІНН

Умови

 • Сума кредиту до 500 000 грн
 • Термін кредитування до 60 місяців
 • Дострокове погашення без штрафних санкцій

2 3 5 людей

отримали кредит!

Схвалено 235 заяв з 278

 • Суть кредитної програми
 • Подібні кредити
 • Відгуки
 • Інформація про банк
 • Кредит від “Альфа-Банк” орієнтований на швидке отримання великої суми грошей і не пред’являє великих вимог до клієнта. Ви отримаєте кредит на протязі години, і при цьому вам не потрібні застави та поручителі, тільки невеликий пакет документів. Основні риси кредиту готівкою, що видає Альфа-Банк:

  • Сума кредиту – до 500 000 грн
  • Можливість достроково погасити кредит без штрафів
  • Рішення про видачу кредиту за 1 годину
  • Без застави та поручителів
  • Від 19,99% річних
  • Мінімальний пакет документів
 • Позика онлайн на картку вiд “Кешинський”

  Немає прихованих комісій

  Мати паспорт та код

  Можливо отримати до 4 000 грн.

  Кредит готівкою

  Кредит від “ШвидкоГроші”

  До 3000 грн

  Без довідок

  Гроші готівкою за 20 хв.

  Мікрозайм на картку вiд “Бистрозайм”

  Кредит до 10 000 грн

  Гроші на банківську картку

  Оформлення позики до 15 хв.

  Позика онлайн на картку вiд “Mister Money”

  Кредит до 5 000 грн

  Система за 2 сек приймае рішення

  Оформлення кредита 5-10 хв.

 • № 1 Jack

  25.06.2019

  Намагався отримати якесь письмове підтвердження свого залишку по кредиту, а мені його надавати не захотіли – кажуть, не передбачено це. І що мені робити? А так немає претензій до банку, вже півроку кредит сплачую – не жаліюся. Посильні умови.

  Відповісти

  № 2 Сергій

  04.05.2019

  Майже 4 роки я клієнт Альфа-Банку. Брав кредити на покупку деяких речей. В цілому задоволений. Із недоліків – інколи трапляється не зовсім професійний консультант (та проблема кадрів є практично всюди), банкоматів менше, ніж хотілося б… Дуже подобається як вирішена ця проблема у ПриватБанку. Та мабуть, якби у кожному банку було б стільки ж банкоматів, то все місто було б заполонене.))) А також, непросто зв’язатися з оператором на гарячій лінії, дуже багато автовідповідача. Та я придумав маленьку хитрість: якщо одразу автовідповідачу сказати, що тобі потрібен кредит, вмить зв’яжуть з живим оператором.

  Відповісти

  № 3 Лорелея

  31.10.2014

  Альфа банк підтримував вже тричі у важких фінансових ситуаціях – маю на увазі кредити. Отримувала кредити на 20 000, 12 000 та навіть 70 000 гривен. Здається, у мене гарна кредитна історія. Рекомендую для взаємодії!

  Відповісти

  № 4 Степан

  23.09.2014

  Подав заявку на кредит 15 000 гривен. 3 рази телефонували співробітники банку, випитували здається мілліон інформації, причому стосовно не тільки мене, але й дружини, доньки… Не дуже приємно, так забирає багато часу, та все ж витримав, і кредит отримав. Як-то кажуть “цель оправдывает средства”.

  Відповісти

  № 5 Марія

  13.09.2014

  Можу сказати, що зверталась у цей банк по кредит. Вчасно вносила сплатки, досить зручно. Нормальний банк, і на сьогоднішній день-виконує свої функції досить вдало. Подивимось, що буде у нашій країні далі.

  Відповісти

  № 6 Наталя

  28.08.2014

  Користувалася послугами даного банку-вимушена була взяти кредит. Зручно, що банк забезпечив можливість пересилів грошей безкоштовно через шлюз самообслуговування інтернет – сервис «My Alfa-Bank», а також те, що якщо певеводити гроші шляхом терміналів мінімальний процент стягується через такі термінали як I-Box, Qiwi, Easy-soft. Проблем із банком не мала, співробітники ввічливі, чемні. Тепер щоправда частенько приходять повідомлення-запрошення до нових варіантів співробітництва, але нагода ще не трапилась…

  Відповісти

  № 7 аліна

  08.08.2014

  Доброго дня! Декілька разів робила депозит в цьому банку. Нарікань не має. До клієнтів ввічливе відношення. Рекомендую!

  Відповісти

  № 8 Дмитро

  14.07.2014

  Я не маю скарг на цей банк.

  Відповісти

  № 9 Андрій В.

  12.07.2014

  Файний банк, я в ньому робив депозит, були найвигідніші відсоткові ставки. Депозит повернув разом з відсотками коли це знадобилося.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 5,00
  Loading...

  Обслуговування

 • Фото відділу "Альфа-банку"Еволюція назви та структури

  1993 рік. Структура — товариство з обмеженою відповідальністю. Назва — «Комерційний банк сприяння споживачам «Віто».

  1995 рік. Структура — товариство з обмеженою відповідальністю. Назва — «Київінвестбанк».

  1997 рік. Структура — акціонерний комерційний банк. Назва — «Київський акціонерний банк».

  2001 рік. Структура — закрите акціонерне товариство. Назва — «Альфа-банк Україна».

  2009 рік. Структура — публічне акціонерне товариство. Назва— «Альфа-банк Україна».

  Загальні відомості

  У 1992 році був покладений початок створенню сучасного «Альфа-банку Україна». У 1993 році його (а точніше банківську установу, з якої усе розпочалося) було зареєстровано у Національному банку України (свій головний офіс «Альфа-банк Україна» розташував у Києві).

  З 2001 року банк починає більш активно та продуктивно працювати з корпоративними клієнтами, приділяє їм більше уваги.

  «Альфа-банк України» з 2002 року розширює свою мережу філіалів. Тоді ж розпочинає розширено працювати з цінними паперами, збільшує кількість послуг, пов’язаних з ними. До того ж отримує дозвіл Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на проведення операцій на українському ринку цінних паперів. Незабаром банк також вводить в обіг свою кредитну картку.

  З 2006 року «Альфа-банк України» запустив у дію проект з розвитку своєї регіональної мережі, завдячуючи чому на сьогоднішній день представлений в усіх регіонах України. Також саме з 2006 року працює з цінними паперами за світовими стандартами. Були розроблені та запропоновані клієнтам програми споживчого фінансування, автокредитування та іпотечне кредитування.

  У 2008 банк отримав ліцензію. Відтепер він може проводити операції з дорогоцінними металами, а також укладати відносно них угоди на українському валютному ринку. Тоді ж «Альфа-банк» організував Корпоративний центр своєї банківської групи. Перед ним банк постановив завдання координувати процес розвитку консорціуму «Альфа-груп» (а саме галузі банківського бізнесу, наприклад, набування інших банків), слідкувати за кількістю залучень (які зробила група) на світових ринках капіталів, приведення до одного стандарту підходів у галузі ризик-менеджементу, інформаційні технології, управління персоналом.

  Довідка: «Альфа-груп» — це російська група, яка присутня у п’ятьох країнах (Украні, Росії, Білорусі, Казахстані, Нідерландах). Діяльність групи дуже різноманітна і не обмежується банківським бізнесом.

  Закрите акціонерне товариство «Альфа-банк України» у 2009 році було реструктуроване у публічне акціонерне товариство з тією же назвою. «Альфа-банк України» організував емісію своїх іменних акцій у тому ж році.

  Фото офісу "Альфа-банку"Використання новітніх технологій

  З 2003 року «Альфа-банк України» почав розвивати технологічну та інформаційну клієнтську підтримку, а у 2008 році вже повністю перейшов на операційне та технологічне обслуговування за допомогою Процесінгового центру.

  Соціальна діяльність

  Протягом декількох років поспіль «Альфа-банк України» стає партнером Alfa Jazz Fest (міжнародного фестивалю), який проводився у Львові, сприяв проведенню Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця, а також неодноразово виступав партнером Ялтинської щорічної зустрічі.

  Членство

  1999 рік — Фонд гарантування вкладів фізичних осіб;

  2001 рік — платіжна система SWIFT;

  2001 рік — VISA International (розпочав емісію їх платіжних карток);

  2001 рік — Перша фінансова та торгівельна система (з 2004 року банк перебуває в складі її ради).

  2006 рік — система Reuters;

  2006 рік — система Bloomberg.