Кредит Маркет

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 0,73
Loading...

Головне управління: 03150, Україна, м. Київ. Вул. Красноармійська, 72, 9 поверх, офіс 4.

Телефони: 0-800 308-707

Присутність в регіонах: представлена у всіх регіонах

Сайт компанії: www.kreditmarket.ua

 • Компанія “Кредит Маркет”  була заснована у 2008 році. Насправді ця компанія маэ назву «Центр Фінансових Рішень», а всі кредитні продукти випускаються під торговою маркою “Кредит Маркет”. Кредитування здійснюється для фізичних осіб.

  На сьогодні “Кредит Маркет” налічує 73 власних відділення та 90 точки продажу. Компанія націлена на довгострокову співпрацю зі своїми клієнтами і будує взаємини насамперед на чесності та надійності.

  Кредити від “Кредит Маркет” – це просте і зручне рішення, якщо Вам терміново знадобилися гроші на будь-які потреби.

  Три основні тези компанії: клієнт, сервіс, розвиток.

  Взяти кредит за допомогою цієї компанії можна завжди швидко, надійно і без черг. Кожен наступний кредит завжди  має більш приємні умови. Всі умови прозорі, а рішення по кредиту Ви можете отримати не виходячи з дому.

  Сума кредитування може доходити до 200 000 грн із заставою майна і до 75 000 грн без застави. Для оформлення кредиту Вам знадобиться паспорт, ідентифікаційний номер та довідка про доходи.

 • 2 коментарі

  Тарас

  Хочу подякувати цій компанії. Брав в них позику і вийшло так, що мені зробили операцію,я лежав у лікарні та не міг сплатити борг. Коли я вийшов, я надав у компанію довідки, виписки з лікарні, і з мене зняли всі штрафні санкції! Взагалі, добре ставлення до клієнтів в цій компанії, а те що відсоткова ставка велика – вона в усіх компаніях така, приблизно однакова.

  Марина

  Оформила кредит на 3 роки. Я гадаю, що зараз це дуже зручно робити через інтернет.

  Додати коментар

Кредити від Кредит Маркет

Інщі компанії: