“KoshelOK”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,40
Loading...

Головне управління: 08135, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Чайки, вул. Антонова, будинок 8А.

Телефони: (093) 238-20-20; (095) 238-20-20; (096) 238-20-20

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://koshelok.net

 • KoshelOk є достатньо відомим сервісом з надання мікропозик громадянам нашої країни. Причини такої популярності – прозорість, чесність та надійність у роботі, а також доволі вигідні умови.

  Новим клієнтам компанія пропонує позичити від 500 гривень до 2,5 тисяч на термін до 30 діб під щоденну відсоткову ставку в 1,5%. Якщо ви успішно закрили борг та знову вирішили скористатися послугами KoshelOk – сума до видачі зросте до 10 тисяч гривень, а термін – до 65 днів. Щодо вимог – вони нічим не відрізняються від інших МФО: треба бути повнолітнім громадянином України, постійно проживаючим на її території, мати паспорт, податковий номер та банківську карту.

  Щоб подати заявку, треба зареєструвати особистий кабінет на сайті та внести в анкету паспортні дані, інформацію про місце роботи та доходи. Також необхідно завантажити скан-копії документів та надати два номера контактних осіб, яким обов’язково будуть дзвонити. Після цього веріфікується карта банку і про рішення вас повідомлять протягом 15-20 хвилин.

  Більшість заявок схвалюється, але можуть бути й відмови. Приводом для них можуть бути відкриті непогашенні борги в інших фінансових установах, неможливість додзвонитися до контактних осіб, або ж недостовірна інформація в анкеті чи проблеми з документами.

  У випадку, якщо позичальник не вніс кошти у розрахункову дату, компанія чекає ще добу, після чого відсоткова ставка зростає до 3% добових. Якщо через 30 днів борг так і не погашено, накладається штраф у розмірі 50% від тіла позики. А ще через 99 борг заморожується і KoshelOk або продає його колекторам, або звертається до суду за примусовим стягненням. Щоб цього не сталося, краще пролонгувати позику, виплативши лише відсотки – це можна робити необмежену кількість разів.

 • № 1 Asya

  11.09.2019

  Спеціально шукала компанію, де перша позика без % – хотіла заощадити, в інших вже брала позики) Ну, я залишилася задоволена. Заявка заповнюється швидко, гроші зараховуються моментально, якихось особливих перевірок немає.

  Відповісти

  № 2 Васіліса

  13.08.2019

  Я раніше не знала нічого про ці онлайн-кредити. І колись мені знадобились гроші, я шукала МФО і раптово побачила Кошельок. Мене привабило те, що перша позика під 0 видається, та й звичайні умови, для всіх там непогані – я порівнювала. Звісно, умови непогані тільки у порівнянні з іншими, так вони жорсткі. Але ж якщо тобі не подобається шось – не бери, а якщо життя прижме, то й на такі відсотки погодишся.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,40
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “KoshelOK”