Компанія «Credit 365»

 • О компанії
 • Відгуки
  5

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,92
Loading...

Головне управління: вул. Софіївська 25а, Київ

Телефони: (044) 238-81-00

Присутність в регіонах: представлена у всіх регіонах

Сайт компанії: www.credit365.ua

 • Компанія «Credit 365» надає популярні в наші дні послуги міні-кредитів. Вона пропонує всі переваги, які може надати мікрофінансова інтернет-фірма: швидке оформлення онлайн, оперативне вирішення по вашим даним і моментальний переказ коштів на ваш рахунок у разі схвалення.

  До основних позитивних моментів кредиту від “Кредит 365” відносяться:

  • низькі відсоткові ставки
  • нетривалі терміни позики з можливістю пролонгації
  • мінімальний початковий внесок
  • програма страхування
  • лізинг автотранспорту
  • видача кредиту готівкою, або зарахування коштів на кредитну картку

  Компанія надає клієнтам дуже гарну можливість легко та швидко оформити отримання кредиту у всіх містах України і отримати кошти в будь-який період доби на рахунок вашої картки.

  Кредити видаються на суму до 8000 грн та термін від 15 до 30 днів, з можливістю подовження позики.

 • № 1 Ліза Лисенко

  18.07.2019

  Добре те, що в цій компанії доволі помірні ставки відсоткові. Також перед тим, як оформити позику, я зверталась до техпідтримки і мені докладно все розповіли, що мене цікавило. Тільки чомусь гроші йшли півгодини, а так все добре.

  Відповісти

  № 2 Вдячний клієнт

  18.12.2015

  ШВИДКО, ОПЕРАТИВНО, ВИГІДНО. Прекрасний сервіс, прекрасне обслуговування, найбільш лояльні до клієнтів, жодних переплат. Зручнєйші умови. Це саме той варіант, коли під лежачий камінь впаде долар(гривня) і причому не одна! РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ

  Відповісти

  № 3 Влад

  19.05.2015

  Норм контора, але мало часу на те щоб повернути дають, я б хотів більше ніж на 30 днів як у них. Можна взяти двічі але це не так зручно.

  Відповісти

  № 4 Петро Олексійович

  29.12.2014

  Повинен сказати, що ця компанія у порівнянні з іншими аналогічними на нашому ринку доволі добре поводиться за клієнтами та умови є сприятливими. Кредит звісно все одно це не є добре, але в таких умовах як зараз іноді допомагає.

  Відповісти

  № 5 Катя

  31.10.2014

  Ходили з подружками шопітися) як у всіх нормальних дівчат, якось дуже швидко скінчилися гроші, проте натрапили на “кредит 365”. Я взяла місячний кредит на 3,5 тисячі гривень, а 2 подруги по 2 тисячі. Ще й отримали по 50 гривень за кожну нову клієнтку! В результаті- купа грошей на новий одяг, місяц у запасі-щоб їх віддати, не розтягуючи на тривалі строки і 100 гривень-які ми одразу ж витратили на італійське морозиво і латте)

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,92
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від Компанія «Credit 365»

Інщі компанії: