«КомІнвестБанк»

 • Про банк
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 2,50
Loading...

Головне управління: 88008, Закарпатська область, Ужгород, м. Ужгород, вул.Гойди, 10

Телефони: (031) 223-55-35

Присутність в регіонах: представлений в 4-х регіонах

Сайт банку: www.coopinvest.com.ua

 • Вхід в офіс "Комінветбанку"Публічне АТ «КомІнвестБанк» («Комерційний інвестиційний банк”) з’явилося на світ внаслідок зміни Статуту КБ «Коопінвестбанк», який у свою чергу був зареєстрований в самому кінці 1992 року.

  В даний час банківська установа як і раніше являє собою єдине юрособу на Закарпатті. «КомІнвестБанк» володіє майже п’ятьма десятками своїх відділень, які по перевазі знаходяться в самому Закарпатському регіоні, а також у містах Львові, Києві та Одесі.

  Кредитна організація працює на підставі виданої Українським Нацбанком ліцензії номер 105 від четвертого листопада 2011 року. «КомІнвестБанк» входить до складу членів фонду страхування приватних внесків з вересня 1999 року.

  У 2012 році кредитна організація отримала перший приз у категорії «Найбільш надійна банківська установа для бізнесу» на Третій національній премії «Банківська установа, якій довіряють», організованої виданням «Банкір». Крім того, «КомІнвестБанк» став одним з одинадцяти найуспішніших вітчизняних кредитних організацій зі 137, представлених у цій номінації.

  За оприлюдненою самою банківською установою інформації за другий квартал 2013 року сукупні активи «КомІнвестБанка» досягли показника майже в 919 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання перевалили за позначку в 790 мільйонів гривень. Власний капітал склав близько 129 мільйонів гривень, а статутний капітал – 115 мільйонів гривень.

  Власниками акцій «КомІнвестБанка» є АП “Ужгородський коньячний завод» зі своїм пакетом акцій банківської установи в кількості близько 91,5% і компанія «ЛАТУЖ» зі своїм пакетом акцій кредитної організації в розмірі близько 8,5%.

  Наглядову раду «КомІнвестБанка» очолює Гісем М. В. Крім того, до ради входять Селехман В. Ю. і Білінець Н. Г.

  Пост першаої особи правління займає Гісем М. В. зі своїм заступником Журковим Ю. Ч. Також до складу правління входять (головбух) Рудова Ю. В., Черешня В. В., Гайдаш Є. В. і Ландовський Я. Е.

 • № 1 гість

  17.09.2017

  видали на роботі зарплатну картку, хотів зняти гроші, але в єдиному банкоматі на все місто Львів (центр) не було готівки. Також неможливо керувати своїм рахунком через інтернет. Що ви за банк такий?

  Відповісти

  № 2 Vinogradov

  11.01.2016

  Закарпатська обл. м.Ваноградів.Іду отримати переказ питаю в кассі про наявність сумми в долларах.Кассир каже є вся сумма. Іду оформляти виплату до працівника.Після чого працівник іде до касси підмигує касирці і каже що 200 долл із загальної сумми щоб мені виплатили гривнями. На моє обурення відповіли ігнором. В цьому відділенні ведуть себе вкрай неприязно.Таке враження що я прийшла до них додому а не в банківську установу. Доречі чек про обмін валюти не видали. Хамське і зверхнє ставлення до клієнтів!!!

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 2,50
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «КомІнвестБанк»

Кредитні картки від «КомІнвестБанк»