«Комерційний індустріальний банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 2,00
Loading...

Головне управління: 04053, Київська область, Київ, вул. Воровського, 6

Телефони: (044) 272-54-95, 272-42-95, 561-25-09

Присутність в регіонах: представлений в Києві

Сайт банку: www.cib.com.ua

 • Фото відділення "Комерційного індустріального банку"

  У 2000 р. банківська установа стала безпосередньо брати участь у розробці високотехнологічних проектів в області створення електронних систем для обліку інформації, документів, що посвідчують особу, та інших систем технологічного характеру.

  У клієнтську базу публічного АТ «Комерційний індустріальний банк» входять зайняті створенням та впровадженням ПЗ компанія «КП ОТІ», компанія «Знак», що спеціалізується на виробництві пластикових карток та інших документах, що засвідчують особу, і компанія «Поллі-сервіс»,що торгує спецобладнанням для персоналізації пластикових карток.

  Кредитна організація не має своїх філій: є лише два столичних відділення банку. Банківська установа відноситься до четвертої підгрупі (з чотирьох) за величиною активної бази відповідно до ранжиру вітчизняного Нацбанку і знаходиться на 151 сходинці в переліку всіх українських банків за цим показником.

  Публічне АТ «Комерційний індустріальний банк» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 186 від 14 грудня 2001 р. і виступає в якості члена фонду гарантування приватних вкладів на підставі свідоцтва під номером 106 від 6 жовтня 2012 р.

  За інформацією про діяльність публічного АТ «Комерційний індустріальний банк» на кінець березня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 221 мільйона гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 98,5 мільйонів гривень. Частка меншості і власний капітал були на рівні близько 123 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 101 мільйон гривень.

  Власниками акцій публічного АТ «Комерційний індустріальний банк» виступають компанія «Феротранс», що володіє пакетом акцій близько 33 відсотків, компанія «Інко??-Форт», що володіє пакетом акцій близько 33 відсотків, і компанія «Арго-Дубль», що володіє пакетом акцій близько 34 відсотків.

  Пост глави наглядової ради публічного АТ «Комерційний індустріальний банк» займає Сидоренко Ю. Г. Також цього органу входять Сидоренко Є. Б. і Сидоренко М. Ю.

  Головою правління банківської установи є Концедайло Л. С., її заступники – Баріяцький В. Г., Федів І. І., Обіденко І. М. і Горощук О. В. Також в цей орган входить головбух Корнієнко Н. В.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 2,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Комерційний індустріальний банк»

Кредитні картки від «Комерційний індустріальний банк»