Ключові держоргани вже перевіряють квитанції в електронному режимі

14 Лютого 2020, 10:48

Міністр кабінету міністрів Дмитро Дубілет в пості на своєму Telegram-каналі повідомив про те, що до держсервісу перевірки квитанцій підключені вже всі основні держоргани. Відтепер українці можуть істотно заощадити час, який вони раніше витрачали на відвідування з квитанціями установ і простій в чергах.

Конкретно до сервісу увійшли сервісні центри МВС, ЦНАП і окремо Загси з міграційною службою, окремі послуги в облдержадміністраціях. Тепер можна в онлайн-режимі сплатити необхідну послугу через інтернет-банкінг або додаток, після чого надати номер квитанції.

Зараз до цього сервісу підключені “Приватбанк”, “Монобанк” і “А-Банк”, але не за горами приєднання ще 10 банківських установ. Також Дубілет відмітив, що усі співробітники держорганів, що увійшли до сервісу, пройшли необхідний інструктаж, але у разі виникнення яких-небудь проблем необхідно звернутися на гарячу лінію по номеру 1545.

Нагадаємо, 6 лютого пройшла презентація мобільного додатка “Дія”, службовця для зберігання усіх документів в електронному вигляді. В даний момент доступні лише водійські посвідчення і свідчення про реєстрацію МС, але незабаром в цифровому форматі з’являться біометричні паспорти – цивільний і для виїзду за кордон.

Додати коментар