“KLT Credit”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,28
Loading...

Головне управління: Україна, м Київ, пр. Соборності, 15

Телефони: 0(800) 21-73-73; (044) 365-73-73; (066) 144-73-73; (096) 144-73-73; (063) 144-73-73

Присутність в регіонах: представлено лише в Києві

Сайт компанії: https://kltcredit.ua

 • Режим роботи: онлайн 24/7.

  KLT Credit – компанія, яка вже майже 5 років працює на фінансовому ринку України, надаючи мікропозики населенню. Відгуки о її роботі переважно позитивні, з них свідчить, що співпрацювати з KLT Credit можна без усякого побоювання.

  Компанія пропонує позики від 500 гривень до 2 тисяч для нових та до 10 тисяч гривень – для постійних клієнтів. Відсоткова ставка складає 1,8% на добу, термін – до 30 днів. У KLT Credit була програма лояльності, яка дозволяла постійним клієнтам заощадити до 40%, але наразі вона припинена, так як у компанії розробляють нову, ще вигіднішу програму.

  Для того, щоб стати клієнтом компанії, треба бути повнолітнім громадянином України, мати при собі паспорт та податковий номер, мобільний телефон та електронну пошту для реєстрації, активну банківську картку, на яку буде зараховано гроші.

  Процедура оформлення заявки на позику така ж сама, як і у інших МФО: після реєстрації аккаунту необхідно заповнити анкету позичальника, вказавши всю вірну інформацію, прив’язати банківську картку та чекати на рішення, яке автоматична скорінгова система винесе за хвилину.

  Погасити позику можна різноманітними способами: у особистому кабінеті за допомогою картки будь-якого банку, у інтернет-банкінгу Приват24, у платіжних терміналах та касах банків. Треба звертати увагу, що в залежності від виду оплати може стягуватися комісія та гроші можуть бути зараховані на протязі декількох банківських днів.

  Якщо ви все ж прострочили виплату позики, на суму боргу буде нараховуватися підвищена ставка у розмірі 3%. Щоб уникнути цього, треба заздалегідь потурбуватися про пролонгацію позики. Її можна робити необмежену кількість раз, сплативши накопичені відсотки.

 • № 1 Sawer

  13.09.2019

  Звертався ще давно в цю компанію. Здалася ставка завищеною, але в цілому все добре. Заявка розглядається швидко. Головне – вчасно погасити.

  Відповісти

  № 2 Данило

  07.07.2019

  Побавив у магазині нову куртку з великою знижкою. Куртка та була у єдиному екземплярі, так що треба було думати швидко. Споживчих кредитів на одяг ще в нас не придумали, тому вирішив взяти відсутню суму у МФО. Товариш якось брав у KLT позику та порадив мені її. Взяв я свої 1к гривень і дуже задоволений. Чесно скажу – відсоток драконівській у порівнянні з банками, але ж перший кредит зі знижкою шов та і мені на 5 днів потрібно було. Та й банк такі дрібні суми не дає, тем більш – так швидко.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,28
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “KLT Credit”