«КласикБанк»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 49044, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ, вулиця Баумана, б. 10

Телефони: (056) 713-48-07/8

Присутність в регіонах: представлений в Дніпропетровську

Сайт банку: www.bankclassic.com

 • Публічне АТ Фото філіалу банку "Класік" пройшло процес своєї реєстрації восени 1995 р. Банківська установа входить до професійних об’єднань вітчизняних банківських організацій, депозитаріїв, реєстраторів, а також брокерів на фондовому ринку. Кредитна організація не володіє якими б то не було відділеннями або філіальними підрозділами в країні.

  Публічне АТ «КласикБанк» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 110 від 17 листопада 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантування приватних вкладів на підставі свідоцтва під номером 148 від восьмого листопада 2012 р.

  За інформацією про діяльність публічного АТ «КласикБанк» на кінець червня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 808 млн. гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 570 мільйонів гривень. Частка меншості і власний капітал були на рівні близько 238 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 221 мільйон гривень.

  Власниками акцій публічного АТ «КласикБанк» виступають компанії «ПФК КонверсІнвест» і «Арістер», що володіють пакетом акцій порядку 46,6 відсотків, компанія «Рекурс», що володіє пакетом акцій трохи більше 23 відсотків, і компанія «Тікер», що володіє пакетом акцій майже в 30 відсотків.

  Наглядова рада публічного АТ «КласикБанк» включає в себе власників акцій кредитної організації, імена яких не розголошуються.

  Головою правління банківської установи є Іллюша В. Н., його заступники – Ковальов А. А. і Пивовар Т. П. Також в цей орган входять Потапов С. А. і головбух Жежер І. В.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «КласикБанк»

Кредитні картки від «КласикБанк»