Банк «Хрещатик»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 01001, Київ, вул. Хрещатик, 8-а

Телефони: 0 800 500-212

Присутність в регіонах: представлений в 25-ти регіонах

Сайт банку: www.xcitybank.com.ua

 • Банк "Хрещатик"ПАТ «КБ Хрещатик» пройшов процедуру своєї реєстрації навесні 1993 року в якості ТОВ «КБ «Згода». Влітку 1998 року на зборах акціонерів кредитної організації вирішили дещо змінити Статут банківської установи, перейменувавши, таким чином, банк у «КБ сприяння розвитку міського господарства «Хрещатик». У 2000 році це вже стало ВАТ «КБ «Хрещатик», а з кінця весни того ж року – ПАТ «КБ «Хрещатик».

  Кредитна організація займається своєю роботою на підставі виданої Українським Нацбанком ліцензії під номером 158 від 11 жовтня 2011 р. і входить до складу членів фонду страхування приватних вкладників.

  Публічне АТ «Комерційний банк «Хрещатик» являє собою багатопрофільну кредитно-фінансову установу, яка здійснює свою діяльність у всіх куточках нашої країни і займається різноплановою співпрацею зі своєю клієнтурою – як українськими резидентами, так і нерезидентами держави. Все це відбувається в цілях придбання доходу згідно з розробленими статутними документами банку і виходячи з нинішнього українського законодавства.

  Серед серйозних досягнень банку «Хрещатик» протягом останніх років слід відзначити наступні:

  • Перший приз у конкурсі «Найбільш технологічний банк», що проводився фінансовим виданням «Банкір» в 2009 році, в рамках Загальнодержавного рейтингу «Банк року».
  • Перший приз у конкурсі «Краща банківська установа з найвищим рівнем відкритості і прозорості діяльності» в 2010 році в тому ж Загальнодержавного рейтингу «Банк року», проведеного фінансовим виданням «Банкір».
  • Перше місце в рамках Ukrainian Banker Awards 2011 року в якості «Найбільш соціально спрямованою банківської установи».
  • П’ята сходинка в 2012 році за такими показниками, як «Робота з фізособами у відділенні», «Робота з юрособами» і «овердрафтовий платежі» за підсумками суверенного рейтингу «П’ятдесят провідних українських банківських установ», складеного фінансовим клубом та виданням “Коммерсант-Україна”.

  Доказом надійності та ліквідності активної бази банківської установи можна назвати той факт, що незалежне агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило довгостроковий рейтинг банка «Хрещатик» на позначці «uaA» зі стабільною динамікою.

  Банк "Хрещатик"За даними за перші три місяці 2013 р. сукупні активи банку досягли показника близько 8 млрд. 330 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання перевалили за позначку в 7 млрд. 600 мільйонів гривень, власний капітал склав майже 709 мільйонів гривень, а статутний капітал – майже 830 мільйонів гривень.

  Власниками акцій банку є компанія «КФ «Укрфінком» – майже 38% акцій, Фінансовий департамент виконкому Київської міської ради – майже 25%. Інші акції належать компанії «Техномед Україна», військовому Центральному проектному інституту і різним фізособам.

  Наглядову раду банку «Хрещатик» очолює А. Л. Герасименко. Також до ради входять Гамзатов Р. Г., Горак А. В., Крамаренко Р. М., Фурсенко А. Г., Абдінов А. Т., Прудка Н. С., Баня А. В. і Серещенко Ю. Г .

 • № 1 Хочу взяти кредит

  20.01.2015

  А він що ще не банкрут??

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від Банк «Хрещатик»

Кредитні картки від Банк «Хрещатик»