“Капуста у кишені”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
Loading...

Головне управління: Київ, вул.Вербна, 17-А;

Телефони: (044) 338-07-79

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://ikapusta.com.ua

 • IKapusta (також «Капуста у кишені») – сервіс з видачі онлайн-позик, який працює в нашій країні з 2015 року. Компанія входить в перелік найбільш популярних мікрофінансових організацій України завдяки надійності та чесності, а також високій швидкості надання фінансової допомоги.

  «Капуста у кишені» пропонує взяти позику терміном від 5 до 30 днів. При першому зверненні максимально доступна сума – 1,5 тисячі гривень, надалі вона збільшиться до 5 тисяч. А ось відсоткова ставка, навпаки, зменшується: так, перший кредит обкладається 2% добових, а наступні – вже 1,7% щоденно.

  У вимогах до позичальника у компанії немає нічого незвичайного: треба бути повнолітнім громадянином України, мати паспорт та податковий номер, карту банку. Для оформлення заявки треба зареєструвати особистий кабінет та заповнити там анкету та прив’язати карту банку. Слід сказати, що при першому зверненні вам та контактним особам обов’язково будуть дзвонити, так що подбайте про те, щоб всі були на зв’язку. Після бесіди слід чекати на рішення, яке буде прийнято протягом 10 хвилин.

  Приводом для відмови, крім неможливості додзвонитися до вас чи ваших контактних осіб, є борги в інших компаніях, проблеми з документами чи банківською картою.

  На відміну від конкурентів, за прострочення виплати позики аж ніяких штрафів не нараховується. Але ж IKapusta чекає 60 днів, після чого сума заморожується, а компанія або продає борг колекторам, або звертається до суду за примусовим стягненням. Щоб не доводити справу до цього, можна скористатися послугою пролонгації. Її можна робити не більш ніж 10 разів за умовою сплати накопичених відсотків.

  «Капуста у кишені» поширює знижкові промокоди, проводить конкурси з коштовними призами та незабаром збирається запровадити програму лояльності для постійних клієнтів. Слідкуйте за інформацією на сайті компанії, щоб своєчасно узнати, коли це станеться.

 • № 1 Bassunter

  17.09.2019

  Просте, швидке оформлення. Погано тільки те, що суми в них невеликі навіть у порівнянні з конкурентами. А так – надійна та стабільна компанія, яка вже багато років на ринку тримається

  Відповісти

  № 2 Миша

  03.09.2019

  Єдиний недолік, як на мене – це маленькі суми, що видає компанія. Іноді потрібно більше. А так я вже довгий час користуюся «Капустою у кишені» і задоволений. То, що мені потрібно, є в цій компанії. Хтось ще каже про відсоткову ставку, але ж на такі суми позики переплата зовсім невелика виходить.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Капуста у кишені”