«Інвестбанк»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 65012, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Б.Арнаутська, 2б

Телефони: (048) 722-21-44

Присутність в регіонах: представлений в Одесі

Сайт банку: www.investbank.com.ua

 • Фото відділення "Інвестбанку" У часи 2009-2011 років статутний капітал публічного АТ «Інвестбанк» збільшувався три рази. Банківська установа знаходиться під контролем А. Незвінського, який близько десяти років тому був віце-мером міста Одеси.

  Кредитна організація відноситься до четвертої підгрупи (з наявних чотирьох) за величиною активної бази відповідно до ранжиру вітчизняного Нацбанку.

  Публічне АТ «Інвестбанк» веде свою діяльність на основі виданої вітчизняним Нацбанком ліцензії під номером 98 від 7 листопада 2011 р. і виступає в якості члена фонду гарантування приватних вкладів на підставі свідоцтва під номером 32 від 18 жовтня 2012 р.

  За інформацією про діяльність публічного АТ «Інвестбанк» на кінець березня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 479 млн. гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 376 мільйонів гривень. Частка меншості і власний капітал були на рівні 103-х мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 74 мільйони гривень.

  Ключовими власниками акцій публічного АТ «Інвестбанк» виступають Незвинський А. Ф., який володіє пакетом акцій близько 20 відсотків, компанія «Теса», що володіє близько 41 відсотків – пакет акцій, Незвинська Т. Н., яка володіє пакетом акцій близько двох відсотків і компанія «Баб-Інвест» (майже 24 відсотки відповідно).

  Пост голови наглядової ради публічного АТ «Інвестбанк» займає І. Теплиць. Також в цей орган входять Яблонський С., Незвинський Д., В. Солодовников і С. Козлов.

  Головою правління банківської установи є Резніченко Є. Н., її заступники – Колесніченко І. І., Шафранова Н. А. і Чернявський В. М. Також до правління залучений головбух Парасич Є. В.

 • № 1 Сергей

  23.09.2014

  Я про живаю в Одессе, возникла необходимость оформить потребительский кредит. Обратился к сайту Инвестбанке-и, мне кажется, “что-то тут не чисто”: на первой странице оглашены цифры 20-25% годовых, а как бы считает по 17%! Что это? Завлекалочка? Обман? Я бывший военный, люблю четкость. Уже только по этим несоответствиям в цифрах точно не обращусь в этот банк! Сергей.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Інвестбанк»

Кредитні картки від «Інвестбанк»