Інсайдери назвали кандидатів на пост нового голови Нацбанку

НБУ, головний офіс
16 Березня 2020, 08:04

Останнім часом активно мусуються чутки про те, що нинішній голова НБУ Яків Смолій не добуде свою каденцію до 2025 року, а покине посаду найближчим часом. У пресі пишуть про 4 основних претендентів на вакантне місце.

За інформацією ЗМІ, пріоритетним кандидатом є економіст і банкір Володимир Левчук, який на протязі довгого часу очолював правління “Райффайзен Банку Аваль”. Запасний варіант – Олена Щербакова, яка входить в Раду НБУ, а до того була замголови правління у банку “Фінанси і кредит”. Варто відмітити, що до її персони украй насторожено відноситься МВФ, оскільки підозрює її у зв’язку з екс-власниками “Приватбанку”.

Серед інших кандидатів – найдосвідченіший банкір, нинішній глава державного “Укргазбанку” Кирило Шевченко і Богдан Данилишин, що нині очолює Наглядову Раду держрегулятора.

Відзначається, що усе це може мати значення тільки у тому випадку, якщо Яків Смолій, діючий голова НБУ з терміном повноважень до 2025 року, захоче залишити свій пост за власним бажанням.

Раніше Яків Смолій підтвердив достовірність свого голосу і змісту бесід на скандальних “плівках Гончарука”, які були зроблені на засіданні Кабміну, але в той же час відмітив, що частина матеріалу – відвертий монтаж.

Джерело: ZN.UA.

Додати коментар