«ІНГ Банк Україна»

 • Про банк
 • Відгуки
  1

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
Loading...

Головне управління: 04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Спаська, д. 30-А

Телефони: (044) 490-03-30

Присутність в регіонах: представлений в 25-ти регіонах

Сайт банку: www.ingbankukraine.com

 • Фото філіалу "ІНГ банку"

  ING являє собою транснаціональний фінансовий холдинг зі стоп’ятдесятирічною історією, який займається наданням послуг в інвестиційній та банківській сфері, пенсійним забезпеченням і страхуванням життя своїх клієнтів у понад п’ятдесяти державах світу. На обслуговуванні в холдингу знаходяться в цілому близько 70 мільйонів клієнтів, до послуг яких приблизно 120 тисяч працівників. У СНД холдинг представляють дві банківські організації – вітчизняне публічне АТ «ІНГ Банк Україна» та закрите АТ «ІНГ Банк (Євразія)» з Росії. Унаслідок великих збитків цих банків у кризові 2008-9 роки (втрати склали 935 мільйонів євро і 729 мільйонів євро відповідно) в ING прийняли рішення про оптимізацію своїх активів. Наслідком цього вердикту став продаж СК «ІНГ Лайф» і НПФ ING, а також відмова від роздрібного сегменту на українському банківському ринку.

  У 1994 році «ІНГ банк Н.В.» заснував своє представництво в столиці України, а з кінця 1997 р. пройшов процедуру реєстрації як банківська установа зі стовідсотковими іноземними інвестиціями.

  Навесні 2009 р. в «ІНГ Банку Україна» (згідно з прийнятим рішенням про оптимізацію активів усього холдингу) абсолютно відмовилися від роздробу, в результаті чого була виставлена ??на продаж мережа філій кредитної організації, що складалась з 27 офісів. У самому ж «ІНГ Банку Україна» стали займатися тільки роботою з корпоративною клієнтурою. Цікавий факт, що роздробом банківська установа займалася лише трохи більше шести місяців.

  Публічне АТ «ІНГ Банк Україна» займається своєю діяльністю на підставі отриманої від Нацбанку України ліцензії номер 190 від 15 грудня 1997 року і є членом фонду гарантування приватних вкладів на підставі свідоцтва учасника під номером 101 від 2 вересня 1999 р.

  За інформацією про діяльність банківської установи на початок квітня 2013 р. сукупні активи “ІНГ Банку Україна» досягли цифри приблизно в 10 млрд. 738 мільйонів грн., сукупні зобов’язання перевищили 8 млрд. 606 мільйонів грн. Власний капітал досяг рівня близько 2 млрд. 132 мільйонів грн., статутний капітал – більш ніж 731 мільйон гривень.

  Єдиним акціонером кредитної організації є ING Bank NV з Нідерландів.

  Правління банківської установи очолює Е. Версавел, його заступники – С. Соколов та А. Н. Грінченко.

 • № 1 Сашко

  18.07.2018

  Нормальний банк, нібито з іноземними інвестиціями, але це не точно.
  Користувався лише декілька разів коли треба було оплатили на рахунок людині сами у цьому банку, комісія у рази менше, якщо зробити платіж через касу банку, а не зі свого банківського рахунку.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «ІНГ Банк Україна»

Кредитні картки від «ІНГ Банк Україна»