«Імексбанк»

 • Про банк
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 65039, Одеса, пр-т Гагаріна, 12-а

Телефони: 0 800 505-553, (0482) 39-29-39

Присутність в регіонах: представлений в 25-ти регіонах

Сайт банку: imexbank.com.ua

 • Фото відділення "Імексбанку"

  Навесні 2013 р. в кредитній організації вирішили збільшити статутний капітал на суму близько 13 відсотків, тобто на 150 мільйонів гривень за допомогою додаткової емісії акцій. «Імексбанк» здійснив закриту додаткову емісію цих цінних паперів номінальною вартістю 100 гривень.

  Головні досягнення кредитної організації за підсумками 2013 року:

  • За результатами міжнародного конкурсу «Банківська установа, якій довіряють», проведеного виданням «Банкір», банк отримав перший приз в категорії «Лідируюча банківська установа із залучення депозитних вкладів від населення», як кредитна організація, що заслужила найбільшу довіру з боку українських громадян.
  • «Імексбанк» опинився на сьомій сходинці у списку «Тридцяти найбільш комфортних банківських установ країни» за версією журналу «Фокус».

  За останній час з’явилося ще 70 відділень банку, переважно  в північних і східних районах України – у столиці, Донецьку та Харкові. Розширення мережі філій кредитної організації здійснюється з максимальним урахуванням інтересів клієнтів: більшість офісів «Імексбанку» не припиняють свою роботу вечорами та у вихідні.

  До 2015 р.  «Імексбанк» планує стати однією з п’яти найбільших банківських установ країни за кількістю відділень, до 2014 р. керівництво банку планує відкрити відділення кредитної організації в усіх вітчизняних містах з населенням більш ніж 50 тис. чоловік.

  Публічне АТ «Імексбанк» здійснює свою діяльність на основі отриманої від Українського Нацбанку ліцензії номер 157 від 10 жовтня 2011 р. і входить до складу членів фонду страхування приватних внесків.

  За інформацією на жовтень місяць 2013 року регулятивний капітал «Імексбанку» склав близько півтора мільярдів гривень, валюта балансу перевищила показник в 10 млрд. 220 мільйонів гривень. На обслуговуванні в кредитній організації знаходяться понад 28 тисяч юросіб і майже 930 тисяч приватних клієнтів. Клієнтські кошти склали близько 5 млрд. 466 мільйонів гривень. Загальна чисельність підрозділів «Імексбанку» перевищило 460 офісів. Загальна кількість банкоматів – більш як 260, терміналів – більше однієї тисячі. Всього банком були емітовано понад два мільйони банківських карт.

  Основним власником акцій «Імексбанку» є Л. М. Клімов з пакетом акцій у розмірі 44,86 відсотків.

  Правління банківської установи очолює Ю. І. Граматик, його заступники – Краюшкіна І. І., Васильєв К. М., Олешко А. В., Слінчук С. Н., Вовчук Н. В. та Цимбалюк А. С.

  Віце-президенти – О. В. Якименко і Ю. Г. Івушкіна.

 • № 1 Вадим

  31.08.2019

  Не можу повернути свої гроші! Раніше їх Альфа-Банк виплачував, зараз ці виплати припинилися, так що все дуже погано.

  Відповісти

  № 2 Валентин

  04.04.2015

  Менi цей банк не дуже якось… був там нещодавно.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Імексбанк»

Кредитні картки від «Імексбанк»