iCredit

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 3,80
Loading...

Головне управління: 04210, м. Київ, вул. Оболонська Набережна 15, корпус 4

Телефони: 0 800 601 810

Присутність в регіонах: у 34 містах України

Сайт компанії: www.icredit.ua

 • Торгова марка “ICredit” належить ООО «ІЗІ КРЕДИТ». Компанія має болгарське коріння та була заснована о 2005 році в Болгарії. Також існують дочірні підприємства у Польші та Румунії.

  ТОВ «ІЗІ КРЕДИТ» (ТМ iCredit) в Україні – це небанківська фінансова компанія, яка надає послуги з кредитування населення. Компанія почала працювати в Україні з 2008 р, 12 лютого 2009 отримала свідоцтво про реєстрацію в реєстрі фінансових установ Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг.

  На сьогодні компанія налічує 49 офісів в 32 містах України і 1500 активних співробітників.

  НАШІ МІСІЇ, ЦІЛІ І ЦІННОСТІ

  Наша бізнес-модель заснована на тому, що ми надаємо швидкі кредити готівкою і проводимо обслуговування вдома у клієнта. Нашим головним пріоритетом є наші клієнти, а місія – зробити їх щасливими. Це ключ до успіху компанії. Саме тому наші клієнти повертаються до нас знову і знову!

  Наша місія, цілі та цінності також відображають інтереси і потреби наших клієнтів, співробітників і партнерів.

  Наша Місія ми видаємо швидкі, прості і доступні кредити.

  Наші Цілі – стати глобальним постачальником фінансових послуг і зайняти лідерську позицію на кожному ринку, на якому ми працюємо.

  Наші Цінності

  Це наші співробітники. Ми знаходимо, вибираємо і працюємо тільки з кращими.
  Це наші клієнти, ми віримо, що кожен має право отримати якісні фінансові послуги.
  Це наші послуги, ми дотримуємося високих стандартів і якості. Це наша комунікація – відкрита і чесна в суспільстві і на всіх рівнях в нашій компанії.


  НАШІ ПРОДУКТИ

  Щороку наші кредитні продукти вибирають тисячі клієнтів, яким потрібні невеликі доступні кредити готівкою з фіксованими регулярними платежами. Ніяких прихованих комісій та додаткових платежів. Домашнє кредитування з обслуговуванням клієнтів на дому дуже зручно для наших клієнтів, саме тому вони вибирають iCredit. Нашим клієнтам необхідні додаткові кошти на непередбачені витрати, для стабілізації сімейного і особистого бюджету. Наші кредити для тих, хто терміново потребує грошей.
  iCredit пропонує саме такі кредити суми від 750 до 15 000 грн, в середньому 5000 грн, на невеликі терміни, на заздалегідь узгоджені з клієнтами умовах

  Дуже швидкі кредити. Доставляємо необхідну суму протягом 24 годин з моменту першого контакту з клієнтом.

  Дуже прості кредити. Для отримання необхідної суми нашому клієнту потрібен тільки паспорт і код. Наші умови прозорі і прості. Ми не стягуємо прихованих платежів, додаткових комісій, початкового внеску, так як хочемо бути чесними з клієнтами. Адже основа будь-якого довгострокового співробітництва чесність.

  Дуже зручні кредити
  Наші кредитні консультанти доставлять гроші додому у зручний для клієнта час. Погашення збираються також вдома у клієнта. Ніяких черг і поїздок. Наші кредитні консультанти прийдуть саме тоді, коли Вам зручно.

  Наші клієнти використовують отримані кредити на різні цілі: на оплату комунальних послуг, придбання побутової та комп’ютерної техніки, ремонт, меблі, лікування і медичні цілі, освіта і багато іншого. Багато клієнтів, власники малого та середнього бізнесу, використовують короткострокові кредити як оборотні кошти і малі інвестиції. Також є спеціальне вигідну пропозицію для пенсіонерів.

  НАШІ СПІВРОБІТНИКИ

  Наші кредитні консультанти обличчя нашого бізнесу. Вони наполегливо працюють, щоб побудувати взаємовигідні професійні, майже особисті стосунки, так як вони хочуть краще зрозуміти індивідуальні потреби та фінансові можливості кожного клієнта.

  Кредитним консультантам виплачуються комісійні від тих платежів, які вони збирають, а не від тієї суми, яку вони видають в кредит. Таким чином вони мотивовані, щоб позичити Вам потрібну кількість і ні копійки більше, ніж потрібно. У більшості випадків, наші кредитні консультанти – це Ваші сусіди, знайомі, або навіть Ваші друзі.

  Ми прагнемо бути ближче до Вас, тому створили команду кредитних консультантів – компетентних співробітників, які можуть стати Вашими друзями, коли Вам потрібна допомога, Вашою надійною опорою та партнерами. Ви завжди можете звернутися до них за часів матеріальних труднощів, вони з радістю Вам допоможуть!

  НАШІ КЛІЄНТИ

  З 2008 року iCredit в Україні видала більше 100 000 кредитів, прокредитувавши більше 60 000 клієнтів. Це люди різного соціального статусу, статі і віку. Вони використовують наші кредити для різних цілей: від ремонту та покупки техніки, до поповнення оборотного капіталу і оплати рахунків. Ми завжди готові простягнути руку допомоги нашим клієнтам.

 • 2 коментарі

  Leva

  Також скористався саме цією компанію тому, що в ній можна взяти позику на суму більшу, ніж в інших, та на тривалий строк. Щодо ставки, то вона не дуже висока як для компаній, що кредитують готівкою. До того ж, постійним клієнтам є значна знижка.

  Микита

  Я свого часу обрав цю компанію, так як в ній можно було отримати суму більшу, ніж в інших, та на більш тривалий термін. Хоч відсоток і вищий, ніж у банківських установах, не вимагають додаткових документів, немає ніяких турбот.

  Додати коментар

Кредити від iCredit

Інщі компанії: