“Грошик”

 • О компанії
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
Loading...

Головне управління: м. Київ вулиця Шота Руставелі, дом 44

Телефони: 0800 330 525

Присутність в регіонах: представлена у всіх регіонах

Сайт компанії: https://groshik.com/

 • Компанія «Грошик» досить молода – вона з’явилася в поточному році. Поки що вона не може похвалитися великою кількістю клієнтів, але, на нашу думку, лише тому, що не всі знають про існування даної МФО – умови у неї не гірше, ніж у лідерів, а видача позик у режимі 24/7 і зовсім робить «Грошик» привабливою для багатьох українців.

  Клієнтами можуть стати і студенти, і безробітні, і пенсіонери – головне, щоб вік потенційного позичальника був в діапазоні 18-60 років, в наявності були основні документи (паспорт і ІПН), картка будь-якого банку України та активний номер телефону.

  Що стосується безпосередньо позики, то взяти в борг у «Грошика» можна від 500 до 5 тисяч гривень під 2,1% щодня на термін до 30 днів. Компанія регулярно проводить акції для нових клієнтів – це і знижка в 50%, і повністю безвідсоткова позика, так що варто постежити за інформацією на офіційному сайті.

  Для подачі заяви необхідно заповнити анкету позичальника і прив’язати картку банку в особистому кабінеті, після чого штучний інтелект обробить інформацію і повідомить про рішення.

  Якщо у позичальника виникли труднощі і він не може погасити заборгованість вчасно, доступна пролонгація на строк не більше, ніж тривалість позики за договором, її можна робити необмежену кількість разів. В іншому випадку, після 3-денного пільгового періоду від дати закінчення терміну позики ставка зросте до 3% на добу.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,10
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Грошик”

Інщі компанії: