“Гроші всім”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,66
Loading...

Головне управління: 04073, м.Київ, пр-т Степана Бандери, 8, корпус 6

Телефони: 0(800) 216-777; 86-86

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://groshivsim.com.

 • «ГРОШІ ВСІМ» – мікрофінансова організація, яка надає населенню України позики в режимі онлайн на банківські картки. Працює вона вже декілька років й отримує лише позитивні відгуки – усі відмічають клієнтоорієнтованість, професійність та надійність «ГРОШІ ВСІМ».

  Отримати при першому зверненні в компанію можна від 500 гривень до 3 тисяч. При повторних зверненнях ліміт зростатиме і може досягнути 15 тисяч гривень. Позика обкладається відсотковою ставкою 1,9% на добу, а оформити її можна на термін до 29 днів. «ГРОШІ ВСІМ» також активно поширює промокоди, використавши які, можна отримати суттєву знижку.

  Клієнтами компанії можуть стати громадяни України віком 18-65 років, які мають в наявності паспорт та податковий номер. Також потрібна активна банківська картка, на яку будуть зараховані кредитні кошти, а для реєстрації – номер телефону та електронна пошта.

  Сам процес оформлення заявки стандартний: виконується реєстрація на сайті (або ідентифікація за допомогою BankID), у створеному особистому кабінеті заповнюється анкета позичальника, де вказуються всі дані та завантажуються фото або скан-копії документів, прив’язується картка. Після цього залишається чекати на рішення протягом 10-15 хвилин.

  Сплатити позику можна карткою у особистому кабінеті, в платіжних терміналах та банківських касах – за наявністю реквізитів. У випадку прострочення на суму позики накладається штраф та збільшується відсоткова ставка, тому кращім варіантом є пролонгувати позику. Робити це можна кожні 10 днів за умовою сплати накопичених відсотків.

 • № 1 Voltaje

  27.09.2019

  Непогана компанія, я ніяких проблем не відчував. Ставка висока, я вважаю, але на короткий термін різниці немає.

  Відповісти

  № 2 Сергій

  23.09.2019

  Брав декілька разів в цій компанії кредит – все було добре, умови влаштовували, гроші швидко надходили. А ось в третій раз взяв – заявку ухвалили, а гроші так і не надійшли, третій день чекаю. У саппорті кажуть, що повинні кошти прийти, але я погуглив відгуки – у багатьох так. Якщо за кілька днів не прийдуть, буду до поліції звертатися.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,66
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Гроші всім”