“Гроші 24 7”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,77
Loading...

Головне управління: 04050, г. Киев, ул. Січових Стрільців, будинок 77, кімната 732.

Телефони: 0(800) 21-24-24

Присутність в регіонах: представлений в Києві

Сайт компанії: https://groshi247.com

 • Режим роботи: онлайн 24/7.

  Groshi24/7 – сервіс, який, як можна здогадатися з назви, цілодобово та без вихідних надає українцям онлайн-позики на банківські картки. Відгуки про його роботу переважно позитивні, люди цінують те, що гроші надходять швидко у будь-який час, що компанія поводить себе чесно – немає ніяких прихованих умов.

  Першу позику можна отримати на суму від 500 гривень до 3 тисяч під відсоткову ставку 0,82% на добу. При наступних звернення ліміт буде поступово збільшуватися до максимуму у 10 тисяч гривень, а щоденний відсоток зросте до 1,75%. Термін позики – від 7 до 30 днів.

  Також у Groshi247 є так звані «хіт-кредити» – спеціальні продукти з фіксованими сумою, терміном та відсотковою ставкою. Є й акції та конкурси, де розігруються коштовні призи, знижкові промок оди та програма лояльності – з кожною закритою позикою позичальник переходить на наступний «рівень», де йому надаються поліпшені умови.

  Клієнтом компанії може стати повнолітній громадянин України, маючий паспорт, податковий номер та активну банківську картку. Щоб оформити заявку, потрібно зареєструвати обліковий запис на сайті, використовуючи номер мобільного та електронну пошту, заповнити заявку, внісши у відповідні поля всю інформацію про позичальника, прив’язати картку та відправити заявку у обробку. Рішення приходить протягом 15 хвилин.

  Сплачувати позику можна трьома способами: карткою у особистому кабінеті, у платіжних терміналах та банківських касах, маючи при собі реквізити Groshi247. У разі прострочення на суму позики буде нараховуватися збільшена відсоткова ставка, а співробітники служби безпеки компанії будуть чинити тиск на боржника та його родину. Тому краще за все у таких випадках скористатися пролонгацією. Її можна робити необмежену кількість разів за умовою сплати накопичених відсотків, але ж її термін повинен дорівнювати терміну позики.

 • № 1 Бой

  02.08.2019

  Думав звернутися в цю компанію, бо умови мені підходять. Заповнив анкету, подав заявку – і вже чекаю п’ятий час. В техпідтримці відповіли, що скасують заявку і мені потрібно подати нову, але поки що цього не зробили. Буду чекати, бо умови мене привабили.

  Відповісти

  № 2 Lodz

  16.07.2019

  Шукав онлайн-сервіс, який цілодобово працює. Натрапив на Гроші 247. Раніше я ніколи онлайн-позик не брав, тому хвилювався, як воно там все пройде. І ви знаєте, все було дуже швидко та просто. Самі умови приємні, новим клієнтам знижка. Звичайно, у місяць досить велика переплата виходить, але ж ніхто й не бере на великий термін, я вважаю.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,77
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Гроші 24 7”