«Грін Банк»

 • Про банк
 • Відгуки
  0

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
Loading...

Головне управління: 03040, Україна, Київська область, Київ, вул.Стельмаха, 10-А

Телефони: (044) 257-03-03

Присутність в регіонах: представлений в Києві

Сайт банку: www.greenbank.com.ua

 • Фото філіалу "Грін банку"Публічне АТ «Грін Банк» було засноване в 1992 р. в українській столиці і до літа 1999 мало назву банк «Полісся». Потім в 1999 р. банківська установа стала називатися банком «Олімпійська Україна», так як одним з інвесторів кредитної організації виступив український Національний Олімпійський комітет. Влітку 2012 р. банківська установа знову змінила назву – цього разу в «Грін Банк».

  Публічне АТ «Грін Банк» представлене 25 -ма столичними відділеннями (серед яких і штаб-квартира). Кредитна організація відноситься до четвертої підгрупи (з чотирьох) за величиною своїх активів відповідно до ранжиру вітчизняного Нацбанку.

  Публічне АТ «Грін Банк» за інформацією НБУ на перше квітня 2013 р. за величиною загальною активною бази (183 мільйони гривень) знаходилося на 166-й позиції в списку з 175 працюючих банківських установ.

  За інформацією про діяльність публічного АТ «Грін Банк» на перше квітня 2013 р. сукупні активи банківської установи представляли собою суму близько 183 мільйонів гривень, сукупні зобов’язання залишалися на позначці в районі 94 мільйонів гривень. Частка меншості з власним капіталом були на рівні близько 88 мільйонів гривень, а статутний капітал дорівнював сумі приблизно в 77 мільйонів гривень.

  Основним власником акцій публічного АТ «Грін Банк» виступає компанія «Туаз» (ключовий вигодонабувач компанії Н. Н. Кисельов (біля 99 відсотків акцій), якій належить пакет акцій банку близько 18,8 відсотків.

  Очільник ради публічного АТ «Грін Банк» Е. Алдунова. Також в цей орган входять С. Печерських і Е. Лапіна.

  Головою правління банківської установи є Пінчук Н. А., її заступники – Хейло Г. М. та Рябцев Ю. А. Також цього органу входять Шкітіна Л. П. та Логовський М. Ф.

 • Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,00
  Loading...

  Обслуговування

Кредиты від «Грін Банк»

Кредитні картки від «Грін Банк»