Гонтарева розкрила справжні мотиви Коломойського повернути «Приватбанк»

Валерія Гонтарєва, колишня голова НБУ

Валерія Гонтарєва, яка з 2014 по 2018 роки очолювала Нацбанк, пояснила, для чого насправді Ігорю Коломойському і його партнеру Геннадію Боголюбову необхідне повернення контролю над «Приватбанком».

На думку Гонтаревої, головна мета гіпотетичної реституції – увійти в керівництво установи, щоб за рахунок держави відкликати з міжнародних судів всі позовні заяви. Відразу після цього «Приватбанк» закриють – так як НБУ при націоналізації вніс туди 155 мільярдів гривень капіталу, в балансі буде солідна пробоїна.

Гонтарева підкреслила, що найгірше в цій ситуації те, що олігархам підіграє сам президент України Володимир Зеленський, і на питання «Навіщо?» запропонувала поцікавитися у нього самого.

Нагадаємо, раніше Гонтарєва в інтерв’ю закликала МВФ відкликати перший транш кредиту та припинити співпрацю з Україною, так як команда президента Зеленського не виконала умови, поставлені організацією. На це негайно відреагувала СБУ, закликавши колишню голову держрегулятора бути обережніше у висловлюваннях.

Джерело: «Факти»

20 Липня 2020, 10:55

Додати коментар