“GloriaFin”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,37
Loading...

Головне управління: 65039, Україна, м Одеса, просп. Гагаріна, будинок 12 А.

Телефони: 0 (044) 333-85-10

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: www.gloriafin.com

 • GloriaFin створена рік тому, але ж вона не загубилася у великій кількості мікрофінансових організацій. Як можна зрозуміти з відгуків, діє компанія професійно і, завдяки лояльним вимогам, отримати позику дуже просто.

  Оформити кредит можна на суму від 1 до 10 тисяч гривень терміном 10-29 діб під добову відсоткову ставку 1,8%. Максимально доступна сума при першому зверненні – 3 тисячі гривень. При повторному зверненні вона зросте до 5 тисяч, надалі буде доступний максимум.

  Якщо сталося так, що ви не можете закрити борг в розрахункову дату, скористайтесь можливістю пролонгації позики. Для цього треба лише заплатити суму накопичених відсотків. В іншому випадку на вас чекають пеня та штрафи. Як би там не було, не ховайтеся від представників компанії, а разом з ними спробуйте вирішити, як найкраще вчинити.

  Процедура оформлення заявки стандартна і нічим не відрізняється від інших фінансових установ. Реєструєте особистий кабінет, заповнюєте заявку, прив’язуєте банківську карту та чекаєте на рішення. Як вже було написано, шанси на те, що воно буде позитивним, дуже великі, але ж якщо ви мали суттєві прострочення в інших компаніях, у вас проблеми з документами або ж ви фатально помилилися при внесенні даних о собі – звісно, позику вам не нададуть.

 • № 1 Ольга Виталлівна

  26.09.2019

  Погано те,що немає аж ніяких акцій та знижок для нових клієнтів. Але ж компанія нормальна, свої обов’язки виконує чітко та без обману.

  Відповісти

  № 2 Рабинович

  10.09.2019

  Нормальний сервіс, мені подобається. Коли перший раз там оформлявся, були мені деякі моменти незрозумілі, так техпідтримка мені все зрозуміло і детально пояснила, респект. Єдине – при оформленні заявки можна заплутатися, трохи переробити їм сайт – все було б ідеально.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,37
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “GloriaFin”

Інщі компанії: