“Global Credit”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,30
Loading...

Головне управління: Київ, вул. Кловський увіз, 7-А;

Телефони: +38 044 466 2888;

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://globalcredit.ua

 • «Глобал Кредит» – одна з провідних та найстаріших мікрофінансових організацій України. Заснована вона була ще в 2012 році і спочатку видавала позики готівкою, а в 2016 році піддалася новим віянням і почала кредитувати онлайн в Інтернеті.

  Компанія пропонує доволі вигідні умови: позику на термін 2-14 днів на суму від 200 гривень до 10 тисяч. Перша позика безвідсоткова, надалі ставка складатиме 1,5% на добу. Для отримання коштів треба бути повнолітнім громадянином України та мати основні документи – паспорт та податковий номер.

  Існує декілька способів отримання позики:

  • у відділенні готівкою – кредитний інспектор при наявності ваших документів заповнить заявку та видасть гроші;
  • онлайн на банківську карту – у особистому кабінеті на сайті компанії ви самостійно вносите свої дані та прив’язуєте карту, на яку вам надійдуть кошти;
  • СМС-позика – послуга для клієнтів, що вже зверталися до компанії. Для отримання потрібно послати повідомлення на короткий номер, у якому через зірочку треба вказати суму, термін та номер карти.

  Так як у випадку прострочення на боржника накладаються великі штрафи, краще скористатися опцією пролонгації позики, яку можна робити необмежену кількість разів, заплативши накопичені відсотки.

 • № 1 Сергій Іванович

  26.09.2019

  На відміну від багатьох компаній, що надавали кредити готівкою, Глобал кредит постійно розвивається, не стоїть на місці. В неї вже і перший кредит безкоштовний, і на картку можна отримати, та й взагалі умови добрі – у конкурентів, що мають відділення, ставки набагато вище. Хоча є й недоліки – немає автоматичного прийняття рішення, іноді доволі довго треба чекати, не цілодобово працюють. Сподіваюсь, що у майбутньому це буде виправлено!

  Відповісти

  № 2 Костя

  09.09.2019

  Почав користуватися послугами Глобал кредит ще в 2013 році, тоді у мене ще навіть банківської картки не було. Стріляв там до стипендії невеликі суми. За всі роки жодного разу не зіткнувся з некомпетеностью або просто поганим ставленням – все добре. А потім, як отримав карту, так навіть в офіс до них ходити перестав – гроші відразу на рахунок падають. Умови звичайні, але часто акції проводять. Загалом, я можу тільки хороше сказати про цю компанію.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,30
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Global Credit”