“Forza credit”

 • О компанії
 • Відгуки
  2

Рейтинг

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,33
Loading...

Головне управління: м. Київ, вул. В. Хвойки, буд. 15/15

Телефони: 0-(800)-305-330

Присутність в регіонах: представлена ??по всій Україні

Сайт компанії: https://forzacredit.com.ua

 • Режим роботи: онлайн 24/7.

  Forzacredit з’явилася на фінансовому ринку України не так давно, але вже заробила собі добре ім’я та солідну клієнтську базу, бо надає позики на привабливих умовах і виконує свою роботу надійно та професійно.

  Першу позику в компанії надають під 0,01%, але сума та термін обмежені 4 тисячами гривень та 21 днями. Надалі відсоткова ставка складає 1,85%, а максимальний термін збільшиться до 65 днів, що суттєво довше, ніж в інших організаціях. Сума же з кожною закритою позикою буде збільшуватися і може досягнути 15 тисяч гривень. Вимоги до позичальника стандартні для МФО – треба бути повнолітнім громадянином України, мати паспорт та податковий номер, мобільний телефон та е-мейл, банківську картку, на яку будуть зараховані гроші.

  Щоб отримати позику, треба зареєструвати аккаунт на сайті компанії та заповнити заявку, вказавши особисті, паспортні та соціальні дані. Після цього потрібно прив’язати до аккаунту банківську картку, після чого заявка відправиться у обробку. Рішення приймається автоматичною скорінговою системою за лічені хвилини.

  Погашати борг можна у особистому кабінеті на сайті, у платіжних терміналах та банківських касах. Варто звернути увагу, що за оплату двома останніми способами стягується певна комісія, а гроші можуть йти протягом 2-3 банківських днів.

  Якщо ви не виплатили борг у розрахункову дату, відсоткова ставка автоматично збільшується до 2,5% щодня. У випадку непогашення боргу протягом тривалого терміну, Forzacredit може звернутися до суду за примусовим стягненням, або ж продати борг колекторській компанії. Щоб не доводити до таких крайнощів, можна скористатися пролонгацією позики, сплативши відсотки, які накопичилися, а якщо це ваша перша позика – на термін пролонгації буде нараховуватися ставка в 1,85%.

 • № 1 Свіфт

  25.09.2019

  Норм компанія, виконують все, що потрібно від МФО. Заявку заповняти не важно, гроші надходять швидко. Хоча, можна найти й нижче ставку, але то ж шукати треба ще…

  Відповісти

  № 2 Ларрі

  07.09.2019

  Перша позика безкоштовна, що добре. Далі вже ставочка підвищена, вище, ніж у інших, як на мене. Якщо брати загальне враження – все добре, сайт зручний. Відповідь від них по заявці швидко приходить.

  Відповісти

  Додати відгук

  Загальна оцінка

  1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4,33
  Loading...

  Обслуговування

Кредити від “Forza credit”